Okan University, Jeden z nejvýznamnějších a význačných nadační univerzity v Turecku, je domov pro různorodou vysokoškoláka a postgraduální student těla 14,000. V současné době, Okan Univerzita má 43 studentů z různých zemí. Nabízí více než 138 vysokoškoláka a programy absolventa. Univerzita se skládá ze šesti fakult, dva aplikovaných věd škol a tři absolvent školy. Univerzita také nabízí celou řadu dva rok spolupracovník studijních programů, které odpovídají odborné příležitosti v-poptávky.

Okan University se nachází ve městě Istanbul, jediné město, které zahrnuje dva kontinenty, Evropu a Asii. Kromě hlavního kampusu v asijské části Istanbulu, s jeho moderními fakulty budov, kolejích a sociálního zařízení, Okan univerzita má další tři školní areály v místech na obou evropských a asijských stranách City Central.

Nová globální obchodní éra okrajů obchodních vztahů vyžaduje novou sadu manažerských kompetencí. Okan University Business Administration doktorát ProgramPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

Snažíme se vštípit výjimečné manažerské kompetence v různorodé skupiny studentů pocházejících z obchodní čtvrti Istanbulu a od jiných částí Turecka, stejně jako z mezinárodních korporací. Mezinárodní letní programy jsou nabízeny také našim obchodním Ph.D. studenti rozšířit své vize a znalostní základny prostřednictvím globální expozice.

Okan University se snaží neustále podporovat rozvoj znalostí a to jak na národní i mezinárodní úrovni se svými vysoce kvalitními student-střed vzdělávání, akreditovaných programů a jejích výzkumných center. Věrni svým mottem, "Leader v University-obchodní spolupráci", Okan University efektivně spojuje teorii a praxi zaměstnáváním rozlišující akademických pracovníků a zve odborné odborníci referující studenty je připravit na úspěšnou kariéru. V úzké spolupráci s různými obchodními odvětvími, univerzita vyvinula kurikula a stáží pro své studenty, jak zvýšit jejich zaměstnatelnost dovednosti.

Klademe velký důraz na rozvoj "Naučit se učit" schopnosti našich studentů vybavit schopností zůstat konkurenceschopné ve své kariéře. Strategické, inovativní, systémů a kritické myšlení programy jsou základní součástí našeho vzdělávacího programu, které poskytují rozsáhlé řídící schopnosti, jakož i potřebné nástroje, postupy a prostředky pro naše studenty uspět v globálním světě byznysu.

Rádi bychom našim studentům, aby zvážila Okan University Business Ph.D. jako investici získat konkurenční výhodu profesionální a vychutnat si úspěšnou kariéru život. Naše večerní a víkendové kurzy jsou navrženy tak, aby usnadnila čas řízení profesionálního života v kombinaci s vzdělání absolventa.

Prosím kontaktujte s naší Mezinárodního úřadu pro aplikační podmínky.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Zdarma
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date