PhD v oboru ekonomie a řízení průmyslu

Fakulta mezinárodních ekonomických vztahů a managementu vznikla v roce 2006. V současné době existuje 759 na plný úvazek Student a 2400 korespondence kurzu studenti na fakultě.

Fakulta má tři oddělení:

  • Katedra logistiky
  • Katedra ekonomiky a managementu
  • Odbor mezinárodní ekonomie a financí

Fakulta mezinárodních ekonomických vztahů a řízení je velmi populární mezi absolventy škol z Běloruska a ze zemí v okolí. Jeho vyvážené a pečlivě navržen tak, vyučovací proces, učební plán a kurzy dodané vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků přidat k pozitivnímu obrazu univerzity.

Mezi obory nabízené na plný úvazek a částečný úvazek kurz programů jsou:

Hlavní

řízení

Specializace

  • Průmyslový management
  • Finanční řízení
  • Řízení lidských zdrojů

Kvalifikace

Manažer / ekonom

Hlavní

marketing

Specializace

  • Průmyslový marketing
  • Marketing v cestovním ruchu
  • Propagace a reklama

Kvalifikace

Marketing Specialist / Economist

Hlavní

Ekonomika a management společnosti

Specializace

Ekonomika a průmyslové řízení podniku

Kvalifikace

Marketing Specialist / Economist

Hlavní

Finance a úvěr

Specializace

finance

Kvalifikace

Ekonom

Hlavní

LOGISTICS

Specializace

LOGISTICS

Kvalifikace

Logistik / Economist

Akademičtí pracovníci fakulty zahrnuje 56 učitelů a odborníků v oblasti mezinárodní ekonomie a managementu, kteří jsou na špici vědeckého výzkumu uplatňují up-to-data metod, pokročilé techniky a osvědčené postupy výuky. Zahraniční odborníci se podílejí na výuce stejně.

Výzkumná činnost studentů je podporován mnoha vědeckých společností a studijních skupin, které spojují studenty podle jejich profesních zájmů: informační technologie a práva, peněžní a úvěrová politika z Běloruské republiky; kreativity v oblasti řízení; rozpočtové financování jako jeden z nejdůležitějších protikrizová politika vlády, atd. Studenti kluby a zájmové skupiny jsou také spojuje tvůrčí činnost: literární klub, komedie klub, dobrovolnická skupina, taneční skupina, skupina noviny fakulty, atd.

Absolventi fakulty, kteří získají komplexní znalosti a odbornou způsobilost v jejich profesní oblasti jsou vysoce konkurenceschopné na trhu práce a jsou ve velké poptávky a to jak v Běloruské republice a v zahraničí. Absolventi fakulty jsou zaměstnáni ve velkých národních společností, vládních agentur, ministerstev, odborových organizací a finančních institucí. Oni přednášejí na vysokých školách, které jsou v čele velkých soukromých korporací, podniků a organizací, které vedou marketingové specialisty, manažery, ekonomy a účetní.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date