Read the Official Description

Ekonomika Oddělení nabízí doktorát v oboru ekonomie pro jednotlivce, kteří chtějí pokračovat ve studiu aplikované ekonomie nad magisterské úrovni a provádět výzkum týkající se politiky orientované pod vedením fakulty s národními pověst v oblasti zdraví, práce, Veřejná ekonomika a životní prostředí studie. Jedná se o inovativní program, který poskytuje studentům zvládnutí pokročilých empirických a analytických metod, aby mohli provádět vysoce kvalitní výzkum a přispět k znalostní základny v nastavení obchodní, vládní, neziskové a výzkumu. Oddělení provádí národně uznávaný výzkum, který podporuje jeho akademických programů, podporuje ekonomickou porozumění a podporuje hospodářský rozvoj v trojice a státu.

Třídy na doktorské úrovni jsou malé, a studenti těžit z přímých a častými interakcemi s fakultou. Studenti začínají pracovat v aplikovaném výzkumu brzy ve svých programech a jsou vedeni k práci s fakultou na jaké problémy politiky chtějí, aby prošetřila přes disertační práce. Naši Doktorandi často pracujete s fakultou na grantových výzkumných a spoluautor dokumentů pro prezentaci na regionálních a národních odborných setkání.

PhD Přijímací

Aby mohla být přijat do programu PhD v oboru ekonomie, je třeba jste získal magisterský titul v oboru ekonomie srovnatelné s MA v aplikované ekonomie nabízené na UNCG. Aby MA míry, do považovat za srovnatelné s UNCG MA, absolvent vaše celoroční by měl obsahovat následující:

  • Dva kurzů absolventa-úrovni v mikroekonomii
  • Dva kurzů absolventa-úrovni v ekonometrii
  • Jeden absolvent úrovni kurzu makroekonomie

Rozhodnutí o přijetí je založeno na vyhodnocení čtyř hlavních kritérií:

  • GRE skóre (kvantitativní hodnocení by se měly pohybovat nad 70. percentil)
  • Tři doporučující dopisy
  • Vynikající výkon v postgraduální kurzy ekonomie
  • Osobní prohlášení cílů.

Vaše žádost by měla obsahovat prohlášení 1-2 stránku popisující, jak se vaše akademické zázemí připravila vás sledovat práci absolventa v oboru ekonomie a jak přijímající doktorát z aplikované ekonomie vám pomůže dosáhnout vašich profesních cílů.

Pokud vám chybí některé požadované kurzu, může si vzít MA kurzů v průběhu prvního ročníku doktorského studia doplnit svůj předchozí práci.

Požadavky na titul PhD

PhD v oboru ekonomie vyžaduje 60 hodin semestr kurzu včetně disertační výzkumu. Až 18 hodin do 60 hodin mohou být přijímány od MA v aplikované ekonomie na UNCG nebo srovnatelné magisterského v oboru ekonomie programu.

První rok

Studenti obvykle trvat 6-9 hodin semestr každý semestr. Během svého prvního zimního semestru, začnete užívat PhD základní kurzy, které vám poskytne další odbornou přípravu v teorii mikroekonomie a ekonometrie. Během jarního semestru, budete mít výzkumné nástroje kurzů a mohlo by začít brát pole kurzy v pracovních ekonomie, veřejné ekonomie, zdravotnictví ekonomie, ekonomie životního prostředí nebo ekonomii inovací a technologií.

kvalifikační zkoušky

Kvalifikační zkoušky pokrývající ekonomické teorie a ekonometrie jsou podávány v lednu po ukončení prvního ročníku studia. Musíte projít každou zkoušku se stupněm B- nebo lepší. Pokud nechcete složit zkoušku, můžete re-vzít takový test jednou.

Druhý rok

V průběhu letošního roku se začnou brát polní práce v kurzu. V tomto bodě v programu, můžete začít rozdělit do oblastí specializace v aplikované ekonomie. Možná, po konzultaci s ředitelem postgraduální studium, se rozhodne nastoupit na zvláštní zájmy tím, že celoroční práce mimo katedry ekonomie na jiných odděleních postgraduální včetně Business Administration, metodologie pedagogického výzkumu, zdravotnictví, politologie, nebo informačních systémů. Máte také možnost vzít pole kurzy přes oddělení ekonomie na University of North Carolina v Chapel Hill a Duke University v rámci interinstitucionální registračním programu v Severní Karolíně.

Během druhého roku disertační práce, měli byste si zjistit členem absolvent fakulty, aby sloužil jako předseda své disertační práce výboru. Po konzultaci se svým výboru židli, budete také vybrat členů fakulty sloužit na vaší disertační práce výboru.

Třetí rok

Během svého třetího ročníku doktorského studia, zatímco vy se mohou i nadále brát v terénu kurzy relevantní pro vaše oblastí zájmu, primární důraz bude kladen na identifikaci oblasti výzkumu a téma nebo témata, která byste chtěli řešit ve své disertační práce. Váš kurz práce bude zahrnovat průzkumy literatury ve zvoleném oboru. Můžete také začít identifikovat a sbírat data pro jednu nebo více empirických výzkumných projektů.

Předběžné Komplexní zkoušky

Po dokončení své pole kurzy, svou disertační poradce, po konzultaci s výborem, podá písemné a ústní zkoušky pokrývající svým oborů. Po úspěšném absolvování těchto zkoušek a schválení vaší tématu disertační práce, budete přijati do kandidatuře na doktorský titul.

Za čtvrté a následující roky

Poté, co byli přijati do kandidatury, budete zaregistrovat disertační úvěrů a připravit a předložit disertační práci, která odráží nezávislé vyšetřování hospodářské tématu schválené vaší disertační práce výboru.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by University of North Carolina Greensboro »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019