1

SISSA vítá žádosti o až 6 pozic pro novou Fast Track PhD v oboru fyziky kondenzovaných látek od října 2016

SISSA právě spustila nový program pro rychlejší přístup k PhD v oboru fyziky kondenzovaných látek. Nejlepší studenti budou moci navštěvovat přednášky na SISSA přitom navštěvuje posledním ročníku magisterského kurzu fyziky na univerzitě v Terstu.

PhD kurz "Teorie a numerické simulace kondenzovaných látek" je bohatý a úplné postgraduální program až 4 roky tréninku a výzkumu pokrývat různé aspekty této oblasti. Fast Track program umožňuje studentům začít svou vědeckou kariéru o rok dříve, studovat a pracovat v živé mezinárodním prostředí. Studenti na SISSA mít pokračující úzkou spolupráci se svými orgány dohledu, stejně jako s několika vědci a odborníky ve svém oboru.

Pro přístup k tomuto Fast Track PhD studenti programu budou vybrány na základě svých osnov a dvě přijímací zkoušky, jedna před nástupem Master a jeden po dvou letech pro podání přihlášky k PhD. Dva studenti, kteří se zařadí nejlépe ve výběru, bude poskytnuta až 750 eur měsíčně na pokrytí životních nákladů v Terstu a univerzitní poplatky.

Informace

SISSA je vědeckým centrem v oblasti fyziky, matematiky a neurověd, který se nachází v areálu s krásným výhledem na město a záliv.

Jak se přihlásit

Žádosti budou přijímány od 15. června do 1. září 2016 email: cm@sissa.it~~HEAD=pobj

"SISSA je sen pro mladé vědce. Je centrem jedné z největších a nejživějších excelence pólů fyziky kondenzovaných látek. "

Massimo Capone, Full profesor na SISSA

"Podpůrném prostředí a úzké vztahy s kolegy se cítím jako doma. Směs moře a výhledem na hory je obrovský zdroj nápadů. "

Mariani Rusishvili, doktorandkou na SISSA

"SISSA je nádherné prostředí, z vědecké a lidské bodu názorů. Byl jsem velmi obohaceny a připraveny čelit výzkum a život obecně. "

Angelo Russomanno, post-doc na VŠCHT Praha

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z International School for Advanced Studies (SISSA) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date