PhD v oboru psychologie

Chcete-li získat titul Ph.D., budou studenti s bakalářský titul absolvovat alespoň 14 předmětů (max. 6 let), zatímco ti s magisterským titulem bude absolvovat alespoň 7 předmětů (max. 4 roky).


Kognitivní psychologie Program poskytuje studentům s pokročilou pozadí v poznání, zkoumání mentální procesy, jako je učení, vnímání, pozornost, paměť, rozhodování, a jazykem s možností specializovat na kognitivní a / nebo behavioral neuroscience. Výzkum je ústředním v naší postgraduální vzdělávání v tomto programu. Studenti začít okamžitě výzkum a mít možnost pracovat se základními poznávacími členy fakulty, jakož i spolupracovat s fakultou v souvisejících programech. S širokým získaných poznatků v poznání a rozsáhlým výzkumem zkušeností získaných z tohoto programu, studenti získat potřebné nástroje k rozvoji jejich kariéry nezávislého výzkumu.

Studenti žádají k programu s bakalářský titul:

Studenti přijatí do programu s bakalářský titul, musí splňovat následující požadavky, aby usilovaly o jejich Ph.D. stupně.

  • byly kurzy své magisterské úrovni úspěšně dokončena (tedy s minimálním GPA 3,25), a
  • Úspěšně hájit své diplomové práce, nebo vydělávat resortní schválení přistoupit k Ph. D. úrovni kurzy po dokončení "hlavní výzkumný papír."

Studenti jsou nutné k dokončení "hlavní výzkumný papíru" nebo diplomovou práci, než budete pokračovat do Ph.D. Program.

Studenti, jejichž GPA je pod 3,25 nemusí pokračovat, aby se kurzy ke splnění požadavků Ph.D. Program. Tito studenti budou mít možnost získat magisterský titul poté, co úspěšně bránil svou diplomovou práci.

Studenti žádají, aby program s magisterský titul nebo studenti, kteří Zasloužené resortního Schválení přistoupit k Ph D. Program.:

Studenti přijat do Ph.D. Program s magisterským titulem se očekává, že

  • dokončit svou práci kurzu úspěšně,
  • složit své komplexní zkoušky, a
  • obhájit svůj návrh disertační práce.


Ph. D. disertace by měl být originální empirická studie, která má značný potenciál pro přispění k vědecké literatury.

Studenti v Ph.D. Program musí brát 3 povinných předmětů a 4 volitelné předměty. Popisy kursu jsou uvedeny níže. To nemusí být možné nabízet všechny kurzy jsou uvedeny níže. Dostupné kurzy budou oznámena na začátku každého akademického roku.

Jsou zapotřebí dva non-kreditní kurzy pro dokončení programu: TEACH 500 (třída Management a pedagogické dovednosti) a ENGL 500 (Academic Writing).

Kurzy s 500 kódu jsou nabízeny studentům v obou Ph.D. a magisterských programů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 14 více kurzů z Koc University - Istanbul Turkey »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date