Read the Official Description

PhD v oboru strojního inženýrství

Oddělení strojního inženýrství nabízí programy vedoucí k Master of Science (MS), Master of Engineering (Meng), a PhD v oboru strojírenství. Náš vzdělávací program zahrnuje teorii, navrhování a laboratorní zkušenosti v oblasti tepelné tekutin, mechaniky, dynamických systémů, a designu a materiálů. Náš program se snaží trénovat studenty, aby se budoucí představitelé průmyslu.

MS track poskytuje vyvážený studium, které zahrnuje pokročilou teorii a používání praktických znalostí. Studenti budou dostatečně připraveni pokračovat v kariéře v průmyslu nebo zadání doktorský program. Meng trať připravuje studenty pro odbornou praxi a nevyžaduje žádnou práci nebo projektu. PhD program je intenzivní výzkum, multidisciplinární program. Financování je k dispozici ve formě výukových a výzkumných asistentských. Mnozí z našich asistentských jsou Unijní a zdravotní výhody.

Add-on osvědčení a urychlených programů, jako je například BS + MS a zrychlený BS + MBA jsou také k dispozici.

Graduate Akademické informační program

Strojírenství ústav nabízí postgraduální programy v širokém oboru strojírenství, a je součástí celouniverzitní, interdisciplinární Materials Science & Engineering. PhD program připravuje studenty pro základní a aplikovaný výzkum v oblasti strojírenství až víceoborových výzkumných oblastí reflexní zájmy ME fakulty.

Doktorské programy

Tyto PhD programy připravují studenty pro základní a aplikovaný výzkum v oblasti strojírenství nebo vědy o materiálech a inženýrství. Oblasti výzkumu jsou multidisciplinární a odpovídaly zájmům Watson škole fakulty.

Studenti se mohou specializovat v jedné z následujících oblastí:

 • Aplikovaná mechanika a design
 • Dynamické systémy a akustika
 • Materiály
 • transportní jevy

Profesionální vývoj

Absolvent programu ve strojírenství se může pochlubit flexibilní a interdisciplinární vzdělávací program, který podporuje studenty, aby prozkoumala možnosti, které mohou obohatit své akademické zkušenosti. Zároveň to posiluje vztahy s průmyslovými giganty, jako je Samsung, jakož i spolupráce s vysokými školami osnov v zámoří. Laboratorní zařízení v areálu jsou nové a state-of-the-art.

PhD program zahrnuje tyto oblasti výzkumu:

 • Mechanika a design, s důrazem na mechaniky těles / analýzy pevnosti, vibrací a tribologie
 • Thermofluids, s důrazem na přenos tepla, mazání, zpracování materiálů a ekologických / biologických transportních jevů
 • Materiály, s důrazem na mikrostruktury / majetkových vztahů a elektronických obalových materiálů
 • Výpočetní mechanika, s důrazem na asymptotických metod a hybridních analytických / výpočetních metod

Watson Kariéra a Absolventi připojení nabízí profesionální poradenství a služby, jako je vedení pohovoru průvodní dopis posudky a navazování kontaktů. Strojírenství Graduate studentská organizace je také k dispozici na pomoc nových i současných studentů pro akademické nebo obecných otázek o komunitě.

Poté, co jste absolvent

Vzhledem k prodejnost pokročilého studia ve strojírenském oboru, absolventi snadno přejít do nejrůznějších kariéry. Absolventi programu získali postavení v konkurenčních společností, jako je Apple, Microsoft, Samsung, Ford, Texas Instruments, General Electric, Toyota, Lockheed Martin a Cisco. Doktorské absolventi mohou zadat akademický svět tím, že se profesory v institucích, jako Northeastern University.

Přijímací Požadavky

Aby byly způsobilé pro postgraduální studium, musíte:

 • Poskytují kompletní sadu svého vysokoškoláka (a je-li to použitelné, postgraduální) přepisy ukazuje jednu z následujících možností:
  • Jste získali bakalářský titul (nebo jeho ekvivalent) z národně nebo regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole
  • Jste do jednoho akademického roku vydělávat bakalářský titul (nebo jeho ekvivalent) z národně nebo regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole
  • Máte nárok uplatnit v rámci memoranda o porozumění mezi vaší aktuální institucí a Binghamton University
 • Získaly na minimálně jednu z následujících možností:
  • 3,0 GPA v průběhu celé kariéry vysokoškoláka
  • 3,0 GPA při svých posledních 60 semestru kreditů nebo 90 čtvrtletí úvěry vašeho bakalářský titul, přičemž většina kurzů pravidelně stupňované (ne jako "vyhovuje / nevyhovuje")
  • 3,0 GPA v absolventské hodnosti, u většiny kurzů pravidelně stupňované (ne jako "vyhovuje / nevyhovuje")
  • S ohledem na různých úrovních klasifikace používaných po celém světě, z nichž každá akademická oddělení vyhodnocuje mezinárodní přepisy určit případ od případu, zda oni demonstrují jeden z výše uvedených požadavků.

Chcete-li použít, je nutné předložit tyto materiály. Pro obecné směry těchto materiálů najdete na webových stránkách Požadavky na přijetí.

 • Online aplikace absolvent titul s postgraduální studijní poplatek za podání žádosti
 • Přepisy z každé vysoké školy nebo univerzity, že jste se zúčastnili
 • Osobní údaj o 2 až 3 stran popisujících své důvody pro sledování postgraduální studium, vaše kariéru, své zvláštní zájmy v rámci svého oboru, a jakékoli neobvyklé funkce svého pozadí, které by mohly potřebovat vysvětlení nebo být zajímavé pro absolventa přijímací komisi
 • Obnoví, nebo Curriculum Vitae
 • Tři doporučující dopisy
 • Oficiální GRE skóre

Zahraniční studenti musí rovněž předložit tyto materiály. Pro více informací o těchto materiálů, viz sekce International Students webových stránek Požadavky na přijetí.

 • Mezinárodní studentský Financial Statement (ISFS) forma
 • Podpůrné finanční dokumentaci (například bankovní výpisy, stipendium nebo sponzor písmen atd)
 • Doklad o znalosti anglického jazyka (jako oficiální TOEFL / IELTS / PTE Academic skóre)

Tyto informace se mohou změnit. I když jsme vynaložit veškeré úsilí k aktualizaci těchto programových stránek, doporučujeme kontaktovat oddělení s dotazy ohledně požadavků specifických pro jednotlivé programy.

třída Profile

GRE Slovní: 95% GPA: 3,44

* Tyto výsledky představují průměr za nedávno přijatého třídy; bodování nižší nemá za následek automatické odmítnutí a dává vyšší nezaručuje přijetí.

termíny

Fall: Válcování (1 února financování)

Jaro: Válcování (15.října financování)

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Binghamton University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 - 6 let
Denní studium
Price
12,921 USD
(Resident); $ 24261 (Non-Resident)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019