1

PhD osnov v teorii a simulace kondenzovaných látek je vhodná pro vysoce motivované studenty, kteří se chtějí dozvědět, jak mikroskopické složky záležitostí sebe sama sestavit, aby o celé komplexnosti skupenství, a to od molekul až po složité pevných látek, a naučit se, jak modelovat fascinující makroskopické jevy, třením do supravodivosti a supratekutost, vycházející z kolektivní chování těchto mikroskopických látek.

Během prvního roku svého PhD kurzu studenti získají nejmodernější nástroje pro modelování a studiu skupenství z ab-initio simulace reálných materiálů a molekul na kvantové simulace příhradových modelů od klasické statistické teorie mnoho-tělesných systémů ke své kvantové protějšku, a seznámit se s širokým výzkumné činnosti prováděné na SISSA prostřednictvím cílených a aktuálních kurzů. Tato předběžná fáze poskytuje studentům společné zázemí a veškeré informace, které potřebují, aby rozhodl o výzkumného tématu hodlají pokračovat ve své disertační práci.

Následující 2 nebo 3 roky v doktorském studijním programu jsou věnovány jednotlivé výzkum pod vedením školitele. Výročních zpráv o pokroku bude zajistit včasné odhalení a řešení případných problémů.

DEMOCRITOS Simulation Centre patřící do Istituto Officina dei Materiali (IOM) v rámci Národní rady pro výzkum (CNR), a hostil SISSA, je plně integrován do výzkumné činnosti skupiny na kondenzovaných látek. Silné vazby jsou také udržoval s vědci z nedalekého Mezinárodního centra Abdus Salam pro teoretickou fyziku (ICTP) a Elettra centrum pro synchrotronové záření.

2

Nejnovější umístění po PhD v SISSA:

  • ETH Curych, Švýcarsko
  • École Polytechnique, Palaiseau, Francie
  • Riken AICS, Tokio, Japonsko
  • Cantoblanco University, Madrid, Španělsko
  • KITP, Santa Barbara, USA
  • Rutgers University, USA
  • École Polytechnique Fédérale, Lausanne, Švýcarsko

Vstupné

Každoročně skupina, kondenzovaných látek vybere studenty, aby se zúčastnil Ph.D. program. Studenti jsou vybírány prostřednictvím soutěže vycházející z akademického vzdělání a rozhovor se konal v Terstu (nebo přes Skype / videokonference pro kandidáty, kteří nemohou dosáhnout Terst).

Obvykle existují dva hovory na let, přibližně o v březnu a září. Detailní termíny aplikace, data a počet volných pozic přijímacích zkoušek jsou pravidelně zveřejněny na PhD hlášek webové stránky, kde si můžete také stáhnout formuláře žádosti.

Zápis ze všech nových studentů na SISSA a začátkem vyučování v teorii a numerická simulace kurikula kondenzovaných látek se bude konat v prvním listopadovém týdnu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z International School for Advanced Studies (SISSA) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date