Přečtěte si oficiální popis

Doktorského programu v oblasti výpočetní techniky a informačních věd je navržena tak, aby nezávislé vědce, dobře připravené pedagogy a výzkumníky nejmodernější připravený vyniknout v jejich práci v práci na počítači a interdisciplinárních akademické nebo průmyslové prostředí. Stupeň vyzdvihuje dvě z nejunikátnějších charakteristik Golisano College: jeho šíři programové nabídky a její vědecké zaměření na objevování řešení reálných problémů tím, že vyrovná teorie a praxe.

Program je zaměřen na teoretické a praktické aspekty cyberinfrastructure, která platila pro specifické problémy napříč různými doménami. Jedná se o směs intra-disciplinární oblasti výpočetní znalosti a mezioborových oblastech domény.

Cyberinfrastructure

Cyberinfrastructure (CI) je komplexní infrastrukturu integraci hardwaru, data, sítě a digitálně povoleny senzory poskytovat bezpečné, efektivní, spolehlivé, přístupné, použitelné a interoperabilní apartmá softwaru a middlewaru služeb a nástrojů. Náš doktorát program hraje vedoucí roli v CI výzkumu vytvořením lidské-střed nástroje pro přírodovědných a technických komunit. Tyto nástroje a služby se zaměřují na takových oblastech, jako vysoce výkonných počítačů, analýzu a vizualizaci dat, počítačová služeb a virtuálních prostředí, a učení a řízení znalostí.

Požadavky na přijetí

Je třeba zvážit pro přijetí do programu doktorát v oboru výpočetní techniky a informačních věd, musí uchazeči splňovat následující minimální požadavky:

  • Bakalářského titulu nebo jeho uznaný ekvivalent. Protože program zahrnuje širokou škálu oborů, studenti s rozmanitým zázemím (např strojírenství, vědy, humanitní vědy, umění, obchod, a obory s dostatečným výpočetním prostředí) se vyzývají, aby platí. Žadatelé by měli mít následující pracovní minimálních požadavcích na kurz: jeden celý ročník v programování a výpočetní koncepty; silné matematické pozadí v předmětech, jako diskrétní matematiky a pravděpodobnosti a statistiky; a aptitude, vize a zkušenosti (v případě potřeby) v oblasti výpočetní techniky a informačních věd související s výzkumem.
  • Oficiální přepisy (v angličtině) všech dříve dokončené práce v kurzu.
  • Graduate Record zkouška (GRE), základní zkouška skóre během posledních 5 let.
  • Prohlášení o účelu, které obsahují, ale nejsou omezeny na zkušenosti v oblasti výzkumu a zájmů, motivace k výkonu doktorát a dlouhodobých cílů.
  • Curriculum vitae nebo životopis
  • Dvě doporučení z jednotlivců, kteří jsou dobře schopna posoudit potenciál studenta na úspěch.
  • Professional nebo papír výzkumu vzorek (y), pokud jsou k dispozici.


Pro studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí být předloženy výsledky z testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Minimální počet bodů z 570 (papír-based), 230 (computer-based), nebo 88 je vyžadováno (internet-based).Rozhovor

Rozhovor jedním nebo více z doktorského studijního programu fakulty a / nebo přijímací komise může být požadováno pro kandidáty zvážit pro přijetí před konečným výběrem. Tento rozhovor může být provedena telefonicky.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Rochester Institute of Technology (RIT)

Zobraz 7 více kurzů z Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date