Přečtěte si oficiální popis

The Montana systém univerzity oznámila vzrušující nový kooperativní program nabízející Montana je nejprve Ph.D. v Materials Science. Program zahrnuje departementy, fakulty, kurzy a výzkumnou infrastrukturu z kampusů University of Montana, Montana State University a Montana Tech.

Výzkumné speciality jsou zaměřeny ve čtyřech oblastech:

  • Biomaterials
  • Elektronická, fotonické a magnetické materiály
  • Materiály pro uchovávání energie, konverzi a konzervace
  • syntéza materiálů, zpracování a zhotovení

Osnovy integruje širokou škálu fyzických přírodovědných a technických oborů s ještě širší škálu aplikací, od zdraví a medicíny na nanotechnologie do energetiky, životního prostředí a přírodních zdrojů.

Termíny pro podání žádostí

Přehled aplikací začíná v lednu a pokračuje, dokud nejsou všechny sloty jsou plné. Přednost se dává časných žadatelům.

Požadované testy

Graduate Record zkouška (GRE) pro Materials Science Program je nutné. Teze skóre musí být doručena přímo z ETS. Instituce kód Montana State University je 4.488.

Mezinárodní Žadatelé

English skóre odborné způsobilosti s následujícími minima: TOEFL (80), IELTS (úroveň 6.5) nebo PTE (54), jsou nutné pro žadatele, kteří nejsou občany USA a nejsou ze zemí, kde angličtina je úředním jazykem. Tento požadavek se prominout, pokud žadatel získal bakalářský nebo postgraduální titul od instituce v USA nebo v případě, že student ze země, kde se znalost skóre anglický vzdal.

Prosím viz naše mezinárodní webové stránce procesní návrh na seznamu zemí, kde je angličtina znalost skóre vzdal stejně jako další informace o použití jako mezinárodní student.

DALŠÍ Požadavky na přijetí

Informace o dalších požadovaných přijímacích dokladů naleznete na webových stránkách programu nebo seznam S ohledem na požadavky v portálu absolvent aplikace. nelze považovat za neúplné přihlášky.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z American Consortium of Universities (INTERLINK) »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date