PhD v oboru vzdělávání v oblasti výzkumu v oblasti pedagogických zdrojů a vzdělávací procesy ve školce a ve škole

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

PhD v Research školení v oblasti pedagogických zdrojů a vzdělávací procesy ve školce a ve škole

USN nabízí doktorát z Výzkumného školení v oblasti pedagogických zdrojů a procesů učení ve školce a ve škole. Program byl akreditován na podzim roku 2012.

Program:

  • Být v čele znalostí o národní a mezinárodní výzkum v oblasti pedagogických zdrojů a jejich významu pro vzdělávací postupy a výstupy v mateřské škole, škola a vzdělávání učitelů
  • Přispět k rozvoji teorie a znalosti týkající se odborné praxe ve školkách a školách
  • Přispět k analýze, rozvoji a reformách zavedených postupů v oblasti pedagogické

profesionální ostření

Profil Program se skládá z pedagogiky a vědě textu. Pedagogické zdroje "se vztahuje k tradičním učebnic a jiných materiálů, které jsou využívány v oblasti vzdělávání, jakož i jiné typy zdrojů, jako jsou: rozhovorů a interakce; symboly a jazyk; formy vyjádření, jako je tanec, pohyb, film a hudbu; stejně jako vyučovací a hodnotící metody. Pojem učení má své kořeny v širokém socio-kulturní přístup, který se zaměřuje na individuální i kolektivní procesy učení a vztahy mezi kulturou, činnost a učení.

Program plán

Plán Program zkoumá tři oblasti:

  • jak jsou výukové zdroje patří k činnostem, které probíhají v mateřské škole, škola a vzdělávání učitelů
  • Jak jsou tyto učební prostředky využity a transformována prostřednictvím individuálních i kolektivních procesů učení
  • vývoj, testování a analýza pedagogických zdrojů

Poptávka po lidi s působností na úrovni docenta se zvyšuje. To otevírá oba výukové a výzkumné pozice na vysokých školách a pozicích ve výzkumných ústavech.

Vedení rovněž vyžaduje zvýšení zaměstnanců s výzkumným způsobilosti vztahující se k mateřské školky, školy a vzdělávání učitelů.

Vstupné

Volná pracovní místa jsou inzerovány na našich webových stránkách. Vstupné vyžaduje magisterský stupeň, obvykle se stupněm B nebo lepší. Žadatelé s vnějším financování jsou přijímány průběžně. Žádosti budou zpracovány v nadcházejícím zasedání správní rady, obvykle do dvou až tří měsíců od jeho předložení.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018.

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018. Méně
Drammen , Porsgrunn , Rauland , Hønefoss , Porsgrunn , Bø i Telemark , Kongsberg , Horten , Hønefoss + 8 Více Méně