Read the Official Description

Účelem PhD v environmentálního managementu je poskytnout kvalifikované studenty s in-hloubka pochopení a integrovanou Znalost platného teorie v oboru. PhD v environmentálního managementu je čistě vědecký výzkum založený studie, která vyžaduje, aby kandidáti prokázat schopnost výzkum na vysoké úrovni, a to mít významný a originální akademické příspěvek na hranicích disciplíny specializace.

PhD v environmentálního managementu vyžaduje velmi vysokou úroveň odborných znalostí intelektuální, teoretické a praktické vědy a vhled do problematiky týkající se oboru studia a aplikace pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu, stejně jako zásadní vědecký a akademické hodnoty při vytváření, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumná data ústně i písemně.

Pro přijetí do PhD v oboru environmentálního managementu je vyžadován magisterský titul v oblasti environmentálního managementu, i když jako výsledek mezifakultní povaze environmentální management, bude také považována kvalifikace Dalším důležitým a rovnocenné magisterské. Obecná pravidla pro přijetí, jak je stanoveno podle Přírodovědecké fakulty a univerzity, platí.

Program taught in:
Angličtina

See 70 more programs offered by University of Johannesburg »

This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019