Účelem PhD v environmentálního managementu je poskytnout kvalifikované studenty s in-hloubka pochopení a integrovanou Znalost platného teorie v oboru. PhD v environmentálního managementu je čistě vědecký výzkum založený studie, která vyžaduje, aby kandidáti prokázat schopnost výzkum na vysoké úrovni, a to mít významný a originální akademické příspěvek na hranicích disciplíny specializace.

PhD v environmentálního managementu vyžaduje velmi vysokou úroveň odborných znalostí intelektuální, teoretické a praktické vědy a vhled do problematiky týkající se oboru studia a aplikace pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu, stejně jako zásadní vědecký a akademické hodnoty při vytváření, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumná data ústně i písemně.

Pro přijetí do PhD v oboru environmentálního managementu je vyžadován magisterský titul v oblasti environmentálního managementu, i když jako výsledek mezifakultní povaze environmentální management, bude také považována kvalifikace Dalším důležitým a rovnocenné magisterské. Obecná pravidla pro přijetí, jak je stanoveno podle Přírodovědecké fakulty a univerzity, platí.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 70 více kurzů z University of Johannesburg »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date