Read the Official Description

Doktor filozofie titulem v zobrazovací vědu znamená vysokou úspěch v stipendium a nezávislé vyšetřování v různých aspektů vědy zobrazování. Kandidáti na doktorském stupni musí prokázat znalosti o:

  • Úspěšném dokončení práce v kurzu, včetně základní osnovu, jak je stanoveno v plánu studenta studia;
  • Předávání sérii zkoušek; a
  • Dokončení přijatelné disertační práce pod dohledem výzkum poradce a disertační práce výboru studenta.Požadavky na přijetí

Je třeba zvážit pro přijetí do Ph.D. Program v zobrazovací vědu, musí uchazeči:

  • Držte bakalářský titul v oboru strojírenství, počítačové vědy, aplikovanou matematiku, nebo jeden z přírodních věd. (Vzhledem k tomu, zobrazovací věda zahrnuje širokou škálu vědních oborů, studenti s rozmanitým zázemím jsou přijímány do programu. Výjimečné studenty z jiných oborů mohou být přijaty).
  • Dokončili kurzy v kalkulu, univerzitní fyzika (jeden rok), moderní fyziky a programovací jazyk.
  • Předkládat výsledky z Graduate Record zkouška (GRE).
  • Předkládat oficiální výpisu ze všech předchozích práce v kurzu.
  • Předložit dva doporučující dopisy od jednotlivců vysoce kvalifikovaných posoudit jejich schopnosti pro postgraduální studium.
  • Předložit žádost o postgraduální studium.Studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí prokázat jazykové znalosti tím, že vezme Test z angličtiny jako cizího jazyka. Minimální TOEFL skóre 600 (papír-based), 250 (computer-based), nebo 100 je vyžadováno (Internet-based). Studenti také mohou předložit IELTS skóre. Minimální IELTS skóre 7,0.

Rozhodnutí přijímací jsou vyrobeny výborem složeným ze absolvent fakulty Centra pro Imaging Science.

Postgraduální asistenční a prominutí školného stipendia jsou k dispozici kvalifikované studenty. Žadatelé, kteří hledají finanční pomoc z centra, musí mít všechny dokumenty předložené s žádostí Úřadu postgraduální služeb zápisu do 15. ledna pro příští akademický rok. Studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, se doporučuje, aby získal co nejvyšší TOEFL nebo IELTS skóre je to možné, pokud chtějí požádat o učitelské nebo výzkumné asistentského. Tito kandidáti jsou rovněž vyzývají, aby ve zkoušce mluvené angličtiny, aby mohly být považovány za finanční pomoc.

Studenti s titulem MS v příbuzném oboru může být udělena až do výše 36 čtvrtletí úvěry směrem k doktorský titul po úspěšném absolvování souborné zkoušky a schválení svého studijního plánu. Požadované výzkumné úvěry nemůže vzdát na základě zkušeností nebo zkouškou.

Program taught in:
Angličtina
Rochester Institute of Technology (RIT)

See 7 more programs offered by Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date