Popis programu

Školní psychologie je uplatňování zásad psychologie k učení a vývojových procesů u dětí a dospívajících. Školní psychologové vedení psychologické a vzdělávací hodnocení za účelem plánování nápravných programů pro studenty, poradce studentů se učení a přizpůsobení školní problémy, konzultujte s personálem školy a rodiči, rozvíjet a realizovat vzdělávací a psychologické programy pro školy a vyhodnotit školní programy.

Ph.D. Program ve školní psychologie je založen na vědec profesi modelu školení. APA-akreditované * Ph.D. Program ve školní psychologie je založen na vědec profesi modelu školení. Program přilne k myšlence, že praxe a výzkum by měly vzájemně ovlivňovat a posilovat sebe. Program připravuje studenty pro integraci vědeckých poznatků a dovedností do všech odborných činností, k podpoře empiricky zavedené postupy jménem těch bylo doručeno, a abych uvedl příklad právní a etické standardy psychologie profesi.

Program je obvykle pět let, 120 úvěr hodinový program. Čtyři roky jsou vynakládány na plný úvazek kurzu v UCA, a pátý rok na plný úvazek stáž ve škole nebo jiném vhodném nastavení. Velký důraz je kladen na dětské podpory duševního zdraví, primární prevence a intervence s širokou škálou souvisejících komunitních problémů týkajících se dětí, rodiny a školy. V tomto i jinými způsoby, program reaguje na probíhající společenských problémů, kterým čelí děti. Připravuje své absolventy pro práci ve školách, kliniky, komunitní agentur, a nemocnic.

Primárním účelem tohoto programu je připravit studenty k zajištění a podporu empiricky podporované psychologické služby pro děti, mládež, rodiny a školy. Tento program je založen na centrálním přesvědčení, že školní psychologové nabízejí jedinečný a cenný přínos pro společnost prostřednictvím poskytování vědecky podloženého preventivních a intervenčních služeb. Potřeba kvalita školních psychologických služeb byla silně cítil v celém státě Arkansas, USA i jinde. Ph.D. Program reaguje na tuto potřebu pragmaticky zdůrazněním podporu duševního zdraví, prevenci a intervenci na jednotlivce, skupiny, a systémovými / programových úrovní.

Sídlí v katedře psychologie a poradenství v College of Health a Behavioral vědy, program klade důraz na profesní identitu školních psychologů v rámci širší oblasti psychologie, šíři a hloubku odborné přípravy, která připravuje kandidáty kvalifikovaně provádět různé školy psychologie funkce a vzdělání, která si váží a respektuje kulturní rozmanitost mezi kandidáty, schopnosti a příjemců služeb.

APA Akreditace

Doktorský program školní psychologie začala v roce 2000 a je akreditována Americké psychologické asociace (APA).

Otázky týkající se akreditované stavu programu by měla být zaměřena na komisi pro akreditaci:

 • Úřad programu konzultaci a akreditaci
 • Americká psychologická asociace
 • 750 první Street, NE, Washington, DC 20002
 • Telefon: (202) 336-5979 / Email: apaaccred@apa.org
 • Web: www.apa.org/ed/accreditation

Programové cíle, učební plán, Licensure, a jiná data

 • Student Přijímací řízení, Výsledky, a jiná data
 • Programové cíle
 • Ukázkové osnov a kurz popisy
 • Disertační praktika a stáže informace
 • Certifikace a licensure v Arkansasu
 • Praxis informace: https://www.ets.org/praxis/prepare/materials/5402
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Central Arkansas »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
120 hodin
Denní studium
Price
- viz Školné Cen za náklady a poplatcích
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date