PŘEHLED

Díky Dodatkového protokolu k Dohodě o spolupráci podepsané mezi IEDE Business School (centrála Santiago de Chile) a University of Lleida (Španělsko), as 2. února, 2010, v Chile se může zúčastnit doktorském studijním programu univerzity, studie kulminovat obhajoby disertační práce v sídle španělského univerzity. Tento program se snaží přispět k rozvoji a prohloubení znalostí a dovedností chilských studentů, kteří dostávají uznání stupně, platí Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání automaticky připojí ve 47 zemích.

University of Lleida mám více než 700 letech, byl původně vytvořen Bull Jeho Svatosti papeže Bonifáce VIII, vydané v Římě dne 1. dubna roku 1297 a následně skutečnou ctí SM El Rey Don Jaime II, udělil v Zaragoze ke dni 1. září 1300 mm. Univerzita se asi 10,000 studenty, je veřejný a je umístěn v centru města Lleida, s více než 135.000 obyvateli, je hlavním městem provincie a autonomní oblasti Katalánska, a jeho rozloha vlivu než 200,000 obyvatel, se nachází asi 160 km. z Barcelony a asi 450 km. de Madrid. Právní předpisy vztahující se k tomuto programu je Královský dekret 1393/2007 ze dne 29. října 2007 (Úřední věstník č 260 ze dne 30 října 2007), který zajišťuje správu oficiálních univerzity a kterým se zrušuje RO RO 55/2005 a 56/2005 (s výhradou přechodného období do roku 2015) a královské vyhlášky 99/2011, ze dne 28. ledna, o níž se podle úředních učení doktorát (BOE ze dne 10. regulované únor 2011).

CÍLE

PhD program byl připraven na základě těchto cílů:

 • Nabídka doktorského programu akademické kvality a kvality v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, ve městě Santiago de Chile.
 • Vytvořte intelektuální fórum pro analýzu, diskuzi a výzkum na témata týkající se obchodní administrativy a ekonomiky, jak v soukromém sektoru a vlády.
 • Generování vědecké a informativní poznatky z partnerství mezi akademickými pracovníky a studenty doktorského studia až po dokončení a zveřejnění empirických studií zájmu o národní, Latinské Ameriky a / nebo jiných ekonomikách pole.
 • Tvoří skupinu výzkumníků, kteří budou řešit nedostatek lékařů v zemi a jsou řidiči organizačních změn v odborných a akademických oborů.

PROFIL TITULADO

Student, který dosáhne titul doktora z University of Lleida vyvrcholí stávající akademický titul v oblasti vysokoškolského vzdělávání, které umožní:

 • Ověřte své schopnosti rozvíjet vědecký výzkum v oblasti Generálního ředitelství pro podnikání.
 • Být schopen zvýšit několik řádků výzkumu a jak je řešit.
 • Zvládnutí techniky výzkumu, modelování a analýzy, které bude nezbytné kontrasty ve výzkumném procesu.
 • Spolupráce na výzkumných skupin v oblasti specializace, a to i v multidisciplinárním oboru.
 • Dosáhnout úroveň hloubky v předmětu je předmětem šetření, mohou ukázat intenzivní výuku.

HLAVNÍ RYSY

 • Španělský titul University of Lleida
 • Uznána Evropskou prostoru vysokoškolského vzdělávání, automaticky platí ve 47 zemích se držet
 • Hostující profesoři z University of Lleida
 • Přístup k virtuální knihovny.
 • Exkluzivní přístup do databáze EBSCO, kde najdete dokumenty a vědecké články týkající se programu.

Profil doporučuje:

Odborníci, kteří na jedné straně chtějí prohloubit a zlepšit své znalosti vědeckého výzkumu v oblasti obchodu, a za druhé, aby se co nejvíce, aby stávající akademický titul v oblasti vzdělávání.

Program se vyučuje na:
španělština
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date