PhD In Computer Science And Engineering (Koncentrace Energetických Technologií)

The Hong Kong University of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

PhD In Computer Science And Engineering (Koncentrace Energetických Technologií)

The Hong Kong University of Science and Technology

computer science

Zajistěte, aby se váš příspěvek skutečně počítal jako postgraduální student na katedře informatiky a techniky . Tradiční alt = "Výzkum počítačových věd se zabývá hardwarem a softwarem počítačových systémů a jejich aplikací.Programy informatiky na HKUST zdůrazňují integrovaný přístup ke studiu počítačů a výpočetních metod pro shromažďování, zpracování, analýzu a přenos informací pro podporu relevantních a užitečných aplikace v moderním životě.

Počítačová věda je stále mladá. Svět se teprve začíná uvědomovat potenciál informačních technologií. Oddělení a její programy připravují studenty na splnění vzrušujících úkolů, které čekají, a na vytváření nových pokroků v oblasti výpočetní techniky, které podpoří budoucí pokrok.

Ph.D. Cílem programu je rozvíjet dovednosti potřebné k identifikaci výzkumných otázek souvisejících s praktickou aplikací, formulovat původní výzkumný plán, který řeší některé z těchto problémů a samostatně vytvářet řešení související s výpočetní technikou.

Vědci výzkumu

Výzkum oddělení zahrnuje mnoho různých oblastí:

Umělá inteligence

Strojové učení, dolování dat a rozpoznávání vzorků, reprezentace znalostí a uvažování, robotika a rozpoznávání aktivit na základě senzorů, teorie multi-agentů a her a řečové a jazykové zpracování.

Řízení dat, znalostí a informací

Správa velkých dat, modelování a distribuce zahrnující zpracování webových dotazů, vyhledávání informací a vyhledávání na webu, dolování dat, podnikové systémy, vysoce výkonné systémy pro správu dat v moderních počítačích a databázová podpora vědeckých aplikací.

Interakce člověk-počítač

Rozšířená realita, multi-touch interakce, crowdsourcing, multimodální komunikace, efektivní počítač, vizuální analýza velkých dat, inteligentní rozhraní pro roboty, e-learning, zdravotnictví a elektronický obchod.

Sítě a počítačové systémy

Moderní výpočetní a senzorové sítě, peer-to-peer computing, grid computing, vysoce výkonné přepínače a směrovače, dodávky videa a multicasting, multimediální sítě, MAC protokoly pro sítě ad-hoc, správu mezipaměti, detekci a obranu DDOS řízení a přidělování v optických sítích.

Softwarová technologie a aplikace

Softwarové inženýrství, dolování dat pro analýzu a ladění softwaru, počítačová hudba, kryptografie a bezpečnost, internetová výpočetní technika.

Teoretická informatika

Kombinatorická optimalizace, techniky analýzy výkonu, výpočetní geometrie, formální jazyky a stroje, grafové algoritmy a teorie algoritmických kombinačních her.

Vize a grafika

Počítačové vidění, počítačová grafika, analýza lékařských obrazů, biometrické systémy a zpracování videa.

students

Koncentrace energetických technologií

Energetika byla považována za hlavní oblast výzkumu v rámci rozsáhlých oborů vědy a techniky v oblasti životního prostředí. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších nově vznikajících disciplín mezi mnoha v oblasti inženýrství, vědy a společenských věd. Výzkum v oblasti energetických technologií pokrývá mnoho oblastí, včetně udržitelné technologie, konvenčních technologií a energetické účinnosti a ochrany. Interdisciplinární postgraduální výzkumný program v oblasti energetických technologií ve strojírenské škole na The Hong Kong University of Science and Technology poskytuje dlouhodobou podporu našemu průběžnému vzdělávání a rychle se rozvíjejícímu výzkumu v oblasti technologií obecně.

Vzhledem k multidisciplinárnímu charakteru energetických technologií je výzkum a výcvik v oboru integrován do různých oborů tak, aby studenti mohli být vybaveni potřebnými znalostmi a zkušenostmi.

students

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL revidovaný zkušební test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (akademický modul)
    • Pro 2019/20 Vstupné: Celkové skóre: 6,5 a Všechny dílčí skóre: 5,5
    • Pro rok 2018/19 Vstupné: Celkové skóre: 6,0 a Všechny dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

Termín podání žádosti:

Další aplikace bude zahájena počátkem září roku 2018. Podrobnosti naleznete zde .

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace August 12, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
42,100 HKD
za rok
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Please visit here for details.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Please visit here for details.
Datum ukončení Kontaktuj školu