Přečtěte si oficiální popis

Lucca

2019/20 PhD programy na IMT škole pro pokročilé studium alt = "Lucca

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Aplikace jsou nyní přijímány pro programy PhD 2019/20 na IMT School for Advanced Studies alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), jedna ze šesti špičkových škol v Itálii a jedna z nejvýše hodnocených postgraduálních škol v Evropě podle nejnovějšího průzkumu společnosti U-Multirank.

Vysoce motivovaní kandidáti ze všech oborů jsou vyzváni, aby požádali o jedno ze 32 plně financovaných stipendií v rámci dvou doktorských programů, které integrují vědecké kompetence z oblasti ekonomie, strojírenství, informatiky, neurověd a behaviorální psychologie, fyziky, aplikované matematiky, statistiky, historie a věd kulturního dědictví.

Ekonomika, sítě a podniková analýza je jednou ze čtyř nabízených tras specifických pro danou oblast a je v rámci doktorského studia "Systems Science". Tato stopa poskytuje účastníkům solidní znalosti o moderních analytických metodách v ekonomii a řízení. Díky multidisciplinárnímu přístupu je trasa jedinečná při zavádění silné integrace konceptů, analytických základů a praktických odborných znalostí s cílem vzdělávat novou generaci ekonomů, vědců a praktických pracovníků s výraznými schopnostmi při analýze, interpretaci a řízení komplexních sociálně-ekonomických systémy.

Absolventi budou vyškoleni k tomu, aby se stali výzkumníky a rozhodovacími pracovníky v akademickém, politickém a průmyslovém odvětví tím, že začlení znalosti na hranici ekonomie, statistické fyziky, počítačových a společenských věd se sjednocujícím jazykem matematiky a statistiky. Blízká asociace s vybranou skupinou firem a institucí poskytují příležitost analyzovat relevantní problémy a motivovat nové analytické techniky k praktickému řešení problémů. Studenti se podílejí na analýze velkých rozměrů v reálném světě ve spolupráci s firmami a institucemi. Během doktorského studia jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby uskutečnili svůj výzkum ve výzkumných jednotkách školy .

Studenti ENBA mají také možnost dokončit své práce pod společným dohledem (Double-degree) s KU Leuven nebo univerzitou v Alicante.

Kurzy jsou vedeny světově uznávanými výzkumnými pracovníky a poskytují studentům všechny teoretické dovednosti a pokročilé nástroje potřebné pro důsledné řešení velkého množství analýz, návrhů a problémů s řízením v rámci širokého rámce systémové analýzy v ekonomické, sociální, fyzické, technologické a kulturní oblasti . Specializované fakulty a zaměstnanci vytvářejí síť, která poskytuje klíčové vedení a podporu v celém doktorském programu. Úzce spolupracující s fakultou, a to jak ve třídě, tak ve vývoji výzkumu, dosáhnou studentům nejvyšší úrovně vědeckého úspěchu.

Absolventi doktorského studia v oboru IMT budou schopni využívat dovednosti, které získali během studia, k rozpoznání a vyřešení složitých problémů, k výběru nejvhodnějších metod nebo nástrojů, které je třeba využít při řešení těchto problémů, dokonce iv disciplínách mimo jejich primární oblast výzkumu.

Všichni studenti sídlí v nedávno zrekonstruovaném komplexu San Francesco, plně integrovaném kampusu v historickém centru nádherného toskánského města alt = "Lucca. Součástí kampusu jsou obnovené obytné prostory, jídelna na pracovišti, studovna a obývací pokoje, nejmodernější knihovna a venkovní rekreační prostory, které podporují jedinečné kulturní, profesionální a společenské prostředí pro naše doktorské programy. Způsobilí studenti kromě bezplatného pokoje a stravy obdrží i stipendium na výzkum, které činí přibližně € 15,300 / rok. Stipendia jsou plně financovány až na čtyři roky , s možností absolvování po třetím roce.

Doktorské programy ve škole IMT přitahují studenty z celého světa a poskytují skutečně mezinárodní prostředí. Angličtina je oficiálním jazykem školy. Navíc všichni studenti budou mít příležitost trávit čas ve výzkumných institucích, laboratořích nebo univerzitách v rámci Erasmus a prostřednictvím ad hoc dohod o mobilitě.

Většina absolventů doktorského studia IMT School získala významné postavení v akademických, vládních institucích, veřejných a soukromých firmách nebo profesích po celém světě.

Chcete-li se dozvědět více o škole, o podmínkách přijetí a o tom, jak požádat, navštivte https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z IMT School for Advanced Studies Lucca »

Poslední aktualizace March 11, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
- Žádné školné (studenti nad rámec školného obdrží také stipendium - 15 300 € / rok - a volné pokoje a stravování)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date