PhD in Economics, Networks a Business Analytics

IMT School for Advanced Studies Lucca

Popis programu

Read the Official Description

PhD in Economics, Networks a Business Analytics

IMT School for Advanced Studies Lucca

Lucca

2018/19 Programy PhD na IMT School for Advanced Studies Lucca

Uzávěrka přihlášek - 3. srpna 2018, 12 hodin CEST

Aplikace jsou nyní přijímány pro doktorské programy 2018/19 na IMT School for Advanced Studies Lucca (www.imtlucca.it), jedna ze šesti špičkových škol v Itálii a jedna z nejvýše hodnocených postgraduálních škol v Evropě podle nejnovější průzkum U-Multirank. Vysoce motivovaní kandidáti ze všech oborů jsou vyzváni, aby požádali o jedno ze 36 plně financovaných stipendií v rámci dvou doktorských programů, které integrují vědecké kompetence z oblasti ekonomie, strojírenství, informatiky, neurověd a behaviorální psychologie, fyziky, aplikované matematiky, statistiky, historie a věd kulturního dědictví.

Ekonomika, sítě a podniková analýza je jednou ze čtyř nabízených tras pro konkrétní pole a je součástí PhD programu "Věda o systémech". Tato stopa poskytuje účastníkům solidní znalosti o moderních analytických metodách v oblasti ekonomiky a řízení. S jeho multidisciplinárním přístupem je Track jedinečná při zavádění silné integrace konceptů, analytických základů a praktických odborných znalostí pro vzdělávání nové generace ekonomů, vědců a odborníků s rozlišovací schopností při analýze, interpretaci a řízení komplexních sociálně- ekonomických systémů. Absolventi budou vyškoleni, aby se stali výzkumníky a rozhodovacími pracovníky v akademickém, politickém a průmyslovém odvětví tím, že začlení znalosti na hranici ekonomie, statistické fyziky, počítačových a společenských věd se sjednocujícím jazykem matematiky a statistiky. Úzké sdružení s vybranou skupinou firem a institucí poskytují příležitost analyzovat relevantní problémy, motivovat nové analytické techniky k praktickému řešení problémů. Studenti se podílejí na analýze velkých rozměrů v reálném světě ve spolupráci s firmami a institucemi. Během doktorského studia jsou studenti také povzbuzováni k tomu, aby uskutečnili svůj výzkum ve výzkumných jednotkách školy.

Kurzy jsou vedeny světově uznávanými výzkumnými pracovníky a poskytují studentům veškeré teoretické dovednosti a pokročilé nástroje potřebné pro důsledné řešení velkého množství analýz, návrhů a problémů s řízením v rámci rozsáhlého systému analýzy systémů v ekonomické, sociální, fyzické, technologické a kulturní oblasti . Specializovaná fakulta a zaměstnanci vytvářejí síť, která poskytuje klíčové vedení a podporu v celém doktorském programu. Úzce spolupracují s fakultou, a to jak ve třídě, tak ve vývoji výzkumu, že studenti dosahují nejvyšší úrovně vědeckého úspěchu. Absolventi doktorského studia v oboru IMT budou schopni využívat dovednosti, které získaly během studia, k rozpoznání a vyřešení složitých problémů, k výběru nejvhodnějších metod nebo nástrojů, které je třeba využít při přiblížení se k těmto problémům, a to iv disciplínách mimo jejich primární oblasti výzkumu.

Všichni studenti sídlí v nedávno zrekonstruovaném komplexu San Francesco, plně integrovaném kampusu v historickém centru krásného toskánského města Lucca. Campus zahrnuje obnovené rezidenční zařízení, vlastní jídelnu, studijní a obytné místnosti, nejmodernější knihovnu a venkovní rekreační prostory, které podporují jedinečné kulturní, profesionální a sociální prostředí pro náš doktorský program. Způsobilé studenti, kromě volného místa a stravování, obdrží také stipendium na výzkum, které činí přibližně 15 300 EUR / rok. Dodatečné financování pro další fáze výzkumu, včetně stipendií na dokončení doktorské disertace, které mohou být dokončeny až do konce čtvrtého roku, lze přiřadit na základě výběrového řízení.

Doktorské programy ve škole IMT přitahují studenty z celého světa a poskytují skutečně mezinárodní prostředí. Angličtina je oficiálním jazykem školy. Navíc všichni studenti budou mít příležitost trávit čas ve výzkumných institucích, laboratořích nebo univerzitách v rámci Erasmus a prostřednictvím ad hoc dohod o mobilitě.

Většina absolventů PhD v IMT School získala významné postavení v akademických, vládních institucích, ve veřejných a soukromých firmách nebo profesích po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 3, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
- Žádné školné (studenti nad rámec školného obdrží také stipendium - 15 300 € / rok - a volné pokoje a stravování)
Information
Deadline
Locations
Itálie - Lucca, Tuscany
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Lucca, Tuscany
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu