PhD in Operations Management

Všeobecné informace

Popis programu

operations man

Ph.D. Program navazuje na silnou tradici intenzivního výzkumu na severoamerickém modelu a zahrnuje dva proudy: Operations Management (OM) a Statistics. Je navržen tak, aby studentům umožnil získat hluboké znalosti managementu obecně, rozvíjet koncentraci ve specializovaném oboru a poskytnout studentům příležitosti k provedení významného originálního výzkumu ve zvolené oblasti. Ph.D. studentům je nabízeno intenzivní a cílené školení v oblasti výzkumu a výjimečné možnosti spolupráce s fakultou, aby je připravili na budoucí kariéru ve výuce nebo výzkumu.

Držitelé jiných než MPhil mohou být přijímáni prostřednictvím integrovaného MPhil a Ph.D. programové studijní schéma.

Program nabízí ministerstvo informačních systémů, obchodní statistiky a řízení provozu, které zahrnuje dvě divize: Informační systémy a řízení provozu. Následují výzkumná ohniska v divizi řízení provozu.

Vědci výzkumu

Toto rozdělení zahrnuje dva proudy: Správa provozu a Statistika.

Řízení provozu

Tato oblast se zaměřuje na uzavírání smluv v dodavatelském řetězci, sdílení informací v dodavatelských řetězcích, rozhraní marketingu a řízení dodavatelského řetězce, řízení zásob, behaviorální alt = "řízení provozu a obchodní analytiku.

Statistika

Tato oblast se soustřeďuje na bayesiánskou statistiku, bioinformatiku, vysokofrekvenční data a finanční statistiku, vysokodimenzionální statistiku, inferenci ve velkém měřítku, strojové a statistické učení, sekvenční analýzu, stochastickou kontrolu, modelování finančních časových řad, statistické metody pro riziko a portfolio řízení, kombinatorické stochastické procesy, náhodné matice a stochastické interakční částicové systémy.

finance

Požadavky na přijetí

Aby se uchazeči kvalifikovali pro přijetí, musí splňovat všechny následující požadavky. Vstup je selektivní a splnění těchto minimálních požadavků nezaručuje vstup.

i. Obecné požadavky na přijetí univerzity

  • Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí do doktorského studijního programu, by měli mít získanou bakalářskou hodnost s prokázanou vynikající výkonností od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Uchazeči musí splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících úspěchů v oboru:

  • TOEFL-iBT: 80 *
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revidovaný papírový test: 60 (celkové skóre v sekci Čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechny dílčí skóre: 5,5

* označuje celkové skóre v jediném pokusu

Uchazeči nejsou povinni předložit skóre TOEFL nebo IELTS, pokud:

  • jejich prvním jazykem je angličtina nebo
  • získali bakalářský titul (nebo jeho ekvivalent) od instituce, kde bylo vyučovacím jazykem angličtina.

iii. Požadavky na přijetí specifické pro program

  • Uspokojivé skóre v GMAT nebo GRE

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Méně