PhD stipendium na Filozofické fakultě

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Hongkonská baptistická univerzita (HKBU) zve kandidáty ze všech kulturních a etnických prostředí s prokázáním akademické excelence, výzkumných schopností a potenciálu a dobré komunikační, mezilidské a vůdčí schopnosti, aby se mohli ucházet o prezenční doktorandské studium v rámci stipendijního programu Hongkong PhD. (HKPFS). HKPFS je zřízena Hongkongskou výzkumnou grantovou radou (RGC) s cílem přilákat nejlepší a nejbystřejší studenty z celého světa, aby mohli studovat PhD v Hongkongu.

Uchazeči o přijetí do doktorských studijních programů HKBU prostřednictvím HKPFS budou souběžně zvažováni pro náš řádný postgraduální studijní program.

Proč HKBU?

Hongkonská baptistická univerzita (HKBU), založená v roce 1956, je široce uznávána díky svému výraznému vzdělání a kvalitnímu výzkumu. HKBU připravuje mladé lidi s inovativním impulsem a kreativním myšlením, které vyžaduje 21. století, a vyrovnává akademickou excelenci s rozvojem celé osoby.

Univerzita stanovila desetiletý strategický plán, který nás přivede do nových výšin jako výzkumná liberální umělecká instituce globálního významu. Úspěch univerzity je založen na její pečlivé, kreativní a globální kultuře. Usilujeme o to, abychom studentům poskytovali co nejlepší zkušenosti a podporovali excelenci výzkumu tím, že nabízíme a obohacujeme o tvůrčí studijní plány obohacené o výzkum, kde různé komunity studentů pracují v zařízeních světové třídy a otevřeně se zapojují.127192_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg Priscilla Du Preez / Unsplash

Strategie výzkumu HKBU

Hong Kong Baptist University, usilující se o vedoucí, na univerzitě zaměřenou na liberální umění v Asii, se zavázala provádět špičková vyšetřování, která rozšiřují hranice znalostí, řeší globální výzvy a prospívají komunitě doma i v zahraničí.

Univerzita zahrnovala silné stránky výzkumu HKBU a vytvořila výzkumné uskupení ve třech klíčových oblastech, které podporují interdisciplinární výzkum a tematický výzkum, pro podporu excelence výzkumu a přenosu znalostí / technologií.

O HKPFS

Hongkonská baptistická univerzita (HKBU) zve kandidáty ze všech kulturních a etnických prostředí s prokázáním akademické excelence, výzkumných schopností a potenciálu a dobré komunikační, mezilidské a vůdčí schopnosti, aby se mohli ucházet o prezenční doktorandské studium v rámci stipendijního programu Hongkong PhD. (HKPFS).

HKPFS je zřízena Hongkongskou výzkumnou grantovou radou (RGC) s cílem přilákat nejlepší a nejbystřejší studenty z celého světa, aby mohli studovat PhD v Hongkongu.

Uchazeči o přijetí do doktorských programů HKBU prostřednictvím HKPFS budou souběžně považováni za náš pravidelný postgraduální studijní program.

HKPFS v kostce

Stipend

HK $ 25 800 (přibližně 3 300 USD) měsíčně /

HK 309 600 USD (přibližně 39 600 USD) ročně

Výuka / stipendium *

42 000 HK (přibližně 5 400 USD) ročně za každé ze 4 let studia

Konferenční a výzkumné příspěvky na cestování

12 900 HK (přibližně 1 650 USD) ročně po dobu nejvýše tří let plus zajištění univerzity 20 000 HK (přibližně 2 560 USD) za celé studijní období.

* Pod podmínkou uspokojivého akademického pokroku

Studijní obory

Fakulta umění

Silný v klasické čínštině, kulturních studiích, literární tvořivosti, hudebním vystoupení, náboženských studiích a studiích překladů.

  • Čínský jazyk a literatura.
  • Anglický jazyk a literatura.
  • Humanitní vědy a kreativní psaní.
  • Hudba.
  • Náboženství a filozofie.
  • Překladatelská, tlumočnická a interkulturní studia.

Požadavky na akademickou kvalifikaci

Žadatelé by měli mít:

  • Magisterský titul z uznávané univerzity nebo srovnatelné instituce; nebo
  • Bakalářský titul s vyznamenáním prvotřídní kvality od uznávané univerzity nebo srovnatelné instituce.

Požadavky na jazykovou způsobilost

Uchazeč, který usiluje o přijetí na základě kvalifikace z univerzity nebo srovnatelné instituce, jejíž jazykem výuky a / nebo zkoušky není angličtina, je povinen získat minimální počet bodů

  • Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) při 79 (internet = test založený); nebo
  • Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) na 6.5
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Čtěte více

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Méně