PhD v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

accounting

HKUST je domovem předního asijského účetního programu alt = ", který kombinuje přední světový výzkum, oceňovanou výuku, vynikající studenty a nejmodernější učební plán pro školení vedoucích zítřka. Všechny fakulty mají doktorandské tituly ze světa špičkové výzkumné univerzity.

V posledních letech se oddělení účetnictví neustále řadí mezi nejlepší v celosvětovém měřítku pro publikace v předních světových časopisech účetnictví. Například podle Texaské univerzity v Dallasu v Top 100 Business School Research Rankings se oddělení řadí mezi patnácté celosvětové na publikacích v prvních třech po sobě jdoucích "účetních časopisech za deset let (2003-2012).

HKUST je akreditován Hongkonským institutem certifikovaných veřejných účetních. V roce 1999 se HKUST stal prvním alokačním programem mimo Severní Ameriku, který získal akreditaci od AACSB, přední akreditační agentury pro obchodní školy. V roce 2003 se HKUST stala první univerzitou mimo Severní Ameriku, která získala kapitolu Beta Alpha Psi world premier alt = "účetní čestná organizace.

Oddělení hostí mezinárodní letní sympozium o účetním výzkumu v kampusu HKUST které je nyní významnou událostí na kalendářích dalších "účetních akademiků po celém světě.

Naše Ph.D. program má podobnou strukturu a obsah jako ostatní špičkové univerzity na světě. Studenti jsou povinni během prvních dvou let absolvovat přísné školení, aby získali solidní základy znalostí o ekonomických teoriích, statistikách / ekonometrii, financích a účetnictví. Po absolvování kvalifikační zkoušky formálně vstupují do dizertační práce Během programu, poradci fakulty úzce spolupracují se studenty na poskytování poradenství a poradenství v oblasti výuky a vývoje výzkumu.

Vědci výzkumu

Členové fakulty se zaměřují hlavně na: finanční alt = "účetnictví a kapitálové trhy, ceny cenných papírů, témata související s Čínou, správa výnosů, finanční média, skutečný efekt alt =" účetní informace, audit a správa a řízení společností.

accounting

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... Čtěte více

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. Méně