PhD v řízení

Všeobecné informace

Popis programu

management

Ph.D. Program navazuje na silnou tradici intenzivního výzkumu severoamerického modelu. Je navržen tak, aby studentům umožnil získat hluboké znalosti o alt = "managementu obecně, rozvíjet koncentraci ve specializovaném oboru a poskytovat studentům příležitosti k významnému originálnímu výzkumu ve zvolené oblasti. Studenti doktorského studia jsou nabídl intenzivní a cílené školení v oblasti výzkumu a výjimečné příležitosti ke spolupráci s fakultou s cílem připravit je na budoucí kariéru ve výuce nebo výzkumu. Má globální perspektivu se zaměřením na oblasti organizačního chování, řízení lidských zdrojů, podnikové strategie a teorie organizace. .

Držitelé jiných než MPhil mohou být přijímáni prostřednictvím integrovaného MPhil a Ph.D. programové studijní schéma.

Program nabízí Katedra managementu s následujícími výzkumnými zaměřeními:

Vědci výzkumu

Mezi hlavní oblasti výzkumu patří témata související s organizační teorií a strategickým alt = "managementem včetně inovací, správy a řízení společností, podnikání, institucí a postavení, organizačního učení, behaviorální strategie, sociálních sítí, netržních strategií, strategických aliancí a nadnárodní podnikové strategie ; témata týkající se lidských zdrojů alt = "řízení a organizační chování včetně procesů sociální výměny, vyjednávání, rozhodování, multikulturalismu, etiky chování, vedení, deviace na pracovišti, externalizace zaměstnání, týmové procesy a efektivita, orientace na cíl, kreativita a rozmanitost.

management

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí univerzity

  • Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí do doktorského studijního programu, by měli mít získanou bakalářskou hodnost s prokázanou vynikající výkonností od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Uchazeči musí splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících úspěchů v oboru:

  • TOEFL-iBT: 80 *
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revidovaný papírový test: 60 (celkové skóre v sekci Čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechny dílčí skóre: 5,5

* označuje celkové skóre v jediném pokusu

Uchazeči nejsou povinni předložit skóre TOEFL nebo IELTS, pokud:

  • jejich prvním jazykem je angličtina nebo
  • získali bakalářský titul (nebo jeho ekvivalent) od instituce, kde bylo vyučovacím jazykem angličtina.

iii. Požadavky na přijetí specifické pro program

  • Uspokojivé skóre v GMAT nebo GRE

iv. dodatečné informace

Denní forma studia je silně preferována

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Méně