PhD v Photonic Integration a Advanced Data Storage

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Centrum doktorského studia nabízí unikátní čtyřleté doktorské studium. školení v oblasti Photonic Integration a Advanced Data Storage, což vedlo k společně udělenému titulu z Queen's University Belfast a University of Glasgow.

Navržený a dodaný v úzké spolupráci s působivou řadou průmyslových partnerů, CDT poskytuje špičkové a inovativní výzkumné prostředí pro doktorandy, aby vyvinuli nové technologie, produkty a systémy potřebné k řešení rozšiřujících se potřeb datového úložiště dnešních rychle se pohybujících dat. digitálním světě. Program si klade za cíl vybavit studenty vysokými a sofistikovanými technickými školeními a dovednostmi spolu s vyhledávanými dovednostmi v dovednostech distribuované práce, spolupráce, podnikání a plánování podnikání. Studenti CDT mají k dispozici značný finanční balíček, který poskytuje individuální rozpočet na výdaje na výzkum projektů a na mobilitu a konferenční cesty.

Studenti CDT jsou vystaveni osvědčeným postupům, které se běžně používají ve velkých vědeckých a rozvojových projektech, včetně každoročních konkláves pro šíření myšlenek a budování sítí, a vzájemného učení a školení ve světových výrobních, charakterizačních a analytických technikách.

Naši doktorandi se připojují k úzce spjaté komunitě studentů postgraduálního výzkumu, kteří jsou podporováni předními světovými výzkumnými pracovníky z Centra Nanostructured Media společnosti Queen's University, kde sídlí největší globální angažmá na univerzitě v Seagate Technology a University of Glasgow. Watt Nanofabrication Center ve strojírenství

Zdokonalení fotonické integrace a pokročilé ukládání dat

Program je dodáván předními akademiky z Queen's University Belfast a University of Glasgow a vede k společně udělenému vědeckému titulu z obou institucí.

Klíčová fakta

CDT je partnerství mezi Queen's University Belfast a University of Glasgow, které si klade za cíl řešit některé problémy, které vznikají v důsledku rostoucího množství dat generovaných dnešní společností.

Program je dodáván předními akademiky z Queen's University Belfast a University of Glasgow a vede k společně udělenému vědeckému titulu z obou institucí.

Studenti CDT mají z obou univerzit přístup k špičkovým akademikům v oboru.

Studenti CDT se připojují k špičkovému a inovativnímu výzkumnému prostředí v Queen's, Belfastu a na University of Glasgow. Náš jedinečný, společně oceněný výzkumný titul v oboru Photonic Integration a Advanced Data Storage poskytuje vysoce kvalitní a sofistikované technické školení a dovednosti, spolu s vyhledávanými dovednostmi v oblasti distribuované práce, spolupráce, podnikání a obchodního plánování.

Profesor Robert Bowman, ředitel CDT

Kariérní vyhlídky

Úvod

Program CDT byl navržen a dodán v úzké spolupráci s působivou řadou průmyslových partnerů. Prostřednictvím umístění, stáží, každoročních konkláv, průmyslových seminářů, návštěv průmyslových areálů a projektového dozoru mají naši studenti prospěch z probíhajících příležitostí zapojit se do průmyslových partnerů střediska, jako jsou Seagate Technology, IQE a Oclaro.

Program umožňuje studentům rozvíjet dovednosti na vysoké úrovni, výzkumu, řízení, podnikání, tvořivosti a spolupráce. Studenti doktorského studijního programu CDT jsou tak dobře vybaveni k tomu, aby dosáhli řady výzkumných a vývojových, technických a řídících funkcí v průmyslu a akademické sféře.

Postgraduální studenti královny sklízejí mimořádné výhody. Unikátní iniciativy, jako je Degree Plus a Researcher Plus, posilují naši angažovanost v oblasti zaměstnatelnosti, zatímco inovativní vedení a výkonné programy spolu s integrací s obchodními experty pomáhají našim studentům získat klíčová vedoucí postavení na národní i mezinárodní úrovni.

Struktura kurzu

Studenti jsou registrováni jak na Queen's University Belfast, tak na University of Glasgow. V prvním roce studenti stráví jeden semestr absolvováním řady vyučovaných kurzů v každé instituci. První ročník zahrnuje také účast na Inovační akademii v Dublinu a odborné školení společnosti Seagate Technology o globální spolupráci a distribuované práci. Centrum koordinuje ujednání o cestování a ubytování pro první rok. Studenti pak absolvují letní výzkumný projekt, který se nachází buď v jedné nebo mezi oběma univerzitami. výzkumný projekt.

Všechny Ph.D. projekty probíhají pod vedením interinstitucionálního dozorčího týmu, vedeného univerzitou, kde se provádí většina výzkumu. Všichni uchazeči předloží Ph.D. práce na konci čtyřleté prezenční registrace.

V letech 2-4 absolvují kandidáti další kurzy z Inovační akademie vedoucí k udělení postgraduálního certifikátu v oblasti inovací a podnikání. Po úspěšném absolvování volitelných doplňkových modulů mohou být kandidáti rovněž způsobilí pro udělování ocenění MRes v programu Photonic Integration a Advanced Data Storage.

Vybavení

Studenti CDT těží z přístupu k nejmodernějším zařízením Centra pro nanostrukturovaná média v QUB a James Watt Nanofabrication Center na University of Glasgow.

Vstupní požadavky

Absolvovat

Minimální akademický požadavek pro přijetí do tohoto studijního programu je obvykle titul vyššího stupně v oboru příbuzných věd o přírodních vědách nebo technických disciplínách od poskytovatele UK nebo ROI HE nebo rovnocenná kvalifikace přijatelná pro univerzitu. Kognate disciplíny zahrnují fyziku, chemii, elektrotechniku, chemické inženýrství.

Vezměte prosím na vědomí, že tento program bude platit pro rok 2019 s výhradou zajištění financování. Další informace lze získat od školy matematiky a fyziky.

Mezinárodní studenti

Informace o mezinárodních kvalifikačních ekvivalentech naleznete v příslušných informacích pro vaši zemi.

Požadavky anglického jazyka

Je požadováno prokázání skóre IELTS * 6,0, s ne méně než 5,5 v každé složce, nebo rovnocenná kvalifikace přijatelná pro univerzitu. * V průběhu posledních 2 let.

Mezinárodní studenti, kteří se chtějí přihlásit na Queen's University Belfast (a pro něž angličtina není jejich prvním jazykem), musí být schopni prokázat své znalosti angličtiny, aby mohli plně využívat svého studijního nebo výzkumného procesu. Občané, kteří nejsou státními příslušníky EHP, musí také splnit požadavky na přistěhovalectví Spojeného království pro víza a přistěhovalectví (UKVI) pro anglický jazyk pro vízové účely.

Pokud potřebujete zdokonalit své jazykové znalosti před vstupem do tohoto studijního programu, INTO Queen's University Belfast nabízí řadu kurzů angličtiny. Tyto intenzivní a flexibilní kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšily schopnost angličtiny přijímat do tohoto stupně.

  • Akademická angličtina: intenzivní kurz angličtiny a studijních dovedností pro úspěšné vysokoškolské studium na úrovni
  • Pre-sessional angličtina: krátký intenzivní akademický kurz angličtiny pro studenty začínat studijní program u královny je univerzita Belfast a kdo potřebovat zlepšit jejich angličtinu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Čtěte více

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Méně