PhD v analýze a řízení kulturního dědictví

Všeobecné informace

Popis programu

Lucca

2019/20 PhD programy na IMT škole pro pokročilé studium alt = "Lucca

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Aplikace jsou nyní přijímány pro programy PhD 2019/20 na IMT School for Advanced Studies alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), jedna ze šesti špičkových škol v Itálii a jedna z nejvýše hodnocených postgraduálních škol v Evropě podle nejnovějšího průzkumu U-Multirank. Vysoko motivovaní kandidáti ze všech oborů jsou vyzváni, aby požádali o jedno ze 32 plně financovaných stipendií v rámci dvou doktorských programů, které integrují vědecké kompetence z oblasti ekonomie, strojírenství, informatiky, neurovědy a behaviorální psychologie, fyzika, aplikovaná matematika, statistiky, historie a vědy kulturního dědictví.

Jednou ze čtyř oblastí pro jednotlivé oblasti je Analýza a řízení kulturního dědictví , které je v rámci doktorského programu "Kognitivní a kulturní systémy". Studium navrhuje kurzy archeologie, dějin umění, evropská a mezinárodní legislativa v oblasti kulturního dědictví a krajiny, muzeologie, řízení kulturního dědictví a kulturních institucí, technologie aplikované na valorizaci kulturního dědictví.

Kurzy zaměřené na výzkum a praxi představují program, jehož cílem je vzdělávání kvalifikovaných odborníků působících v konkrétní oblasti kulturního managementu a akademických pracovníků. Podporuje výzkum tím, že vystavuje studenty různým výzkumným přístupům a metodikám prostřednictvím případových studií patřičných do oblasti výzkumu kulturního dědictví. Během doktorského studia jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby uskutečnili svůj výzkum ve výzkumných jednotkách školy .

Kurzy jsou vedeny světově uznávanými výzkumnými pracovníky a poskytují studentům všechny teoretické dovednosti a pokročilé nástroje potřebné pro důsledné řešení rozsáhlých problémů s analýzou, konstrukcí a řízením v rámci rozsáhlého systému analýzy systémů v ekonomických, sociálních, vědeckých, technologických a kulturních oblastech . Specializované fakulty a zaměstnanci vytvářejí síť, která poskytuje klíčové vedení a podporu v celém doktorském programu. Úzce spolupracující s fakultou, a to jak ve třídě, tak ve vývoji výzkumu, dosáhnou studentům nejvyšší úrovně vědeckého úspěchu. Absolventi doktorského studia v oboru IMT budou schopni využívat dovednosti, které získali během studia, k rozpoznání a vyřešení složitých problémů, k výběru nejvhodnějších metod nebo nástrojů, které je třeba využít při řešení těchto problémů, dokonce iv disciplínách mimo jejich primární oblast výzkumu.

Všichni studenti sídlí v nedávno zrekonstruovaném komplexu San Francesco, plně integrovaném kampusu v historickém centru nádherného toskánského města alt = "Lucca. Součástí kampusu jsou obnovené obytné prostory, jídelna na pracovišti, studovna a obývací pokoje, nejmodernější knihovnu a venkovních rekreačních prostor, které podporují jedinečné kulturní, profesionální a sociální prostředí pro náš doktorský program.

Způsobilí studenti kromě bezplatného pokoje a stravy obdrží také stipendium na výzkum, které činí přibližně 15 300 EUR / rok . Stipendia jsou plně financovány až na čtyři roky , s možností absolvování po třetím roce.

Doktorské programy ve škole IMT přitahují studenty z celého světa a poskytují skutečně mezinárodní prostředí. Angličtina je oficiálním jazykem školy. Navíc všichni studenti budou mít příležitost trávit čas ve výzkumných institucích, laboratořích nebo univerzitách v rámci Erasmus a prostřednictvím ad hoc dohod o mobilitě.

Většina absolventů doktorského studia IMT School získala významné postavení v akademických, vládních institucích, veřejných a soukromých firmách nebo profesích po celém světě.

Chcete-li se dozvědět více o škole, o podmínkách přijetí a o tom, jak požádat, navštivte https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Poslední aktualizace Bře 2019

Informace o škole

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. Méně