PhD v antarktických studiích

Všeobecné informace

Popis programu

British Antarctic Survey (BAS) je jedním z předních světových výzkumných center v oblasti životního prostředí a odpovídá za národní vědecké aktivity Velké Británie v Antarktidě. Jsme institutem UK Research and Innovation - Natural Environment Research Council (UKRI-NERC).

Jeho kvalifikovaní pracovníci v oblasti vědy a podpory se sídlem v Cambridge, Antarktidě a Arktidě spolupracují na provádění výzkumu, který využívá polární oblasti k lepšímu porozumění Zemi a jejím dopadům.

Díky svým rozsáhlým logistickým schopnostem a know-how BAS usnadňuje britské a mezinárodní vědecké komunitě přístup k britské polární výzkumné operaci. Četné národní a mezinárodní spolupráce v kombinaci s vynikající infrastrukturou pomáhají udržovat přední pozici Spojeného království v antarktických záležitostech. Spojené království je jednou z více než třiceti zemí provozujících vědecko-výzkumná zařízení v Antarktidě.

Ve spolupráci s University of Cambridge nabízí BAS doktorát z antarktických studií. Studenti provádějí výzkumný projekt pod společným dohledem výzkumného pracovníka na British Antarctic Survey a univerzitním školitelem v příslušném partnerském oddělení. Studenti obvykle sídlí na BAS v Cambridge. Přesto budou zapsáni k získání titulu na University of Cambridge v jednom z partnerských oddělení: Archeologie a antropologie, Pozemková ekonomika, Rostlinné vědy, Zoologie, Vědy o Zemi, Geografie a Scott Polar Research Institute, Aplikovaná matematika a teoretická fyzika, nebo chemie.

Našich osm týmů Polar Science for Planet Earth se skládá z „Atmosféry, ledu a podnebí“, „Biodiverzity, evoluce a adaptace“, „Ekosystémů“, „Geologie a geofyziky“, „Dynamiky ledu a paleoklimatu“, „Prostředí Palaeo, Změna podnebí, „Polar Oceans“ a „Space Weather & Atmosphere“, pokrývající široké spektrum vědy.

Vítáme výzkumné dotazy od těch, kteří pracují pro první stupně nebo magisterské programy v oborech vědy o Zemi, fyzice, chemii, matematice, biologii a souvisejících předmětech.

Všichni studenti výzkumu registrovaní v British Antarctic Survey mají školitele BAS a školitele univerzity v příbuzném oddělení; požadavky na postup a zkoušku platí pro studenty výzkumu v partnerském oddělení.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for st ... Čtěte více

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for students with popular workshops on effective learning using our own peer advisers via our unique Gateway Programme. Méně