Read the Official Description

PhD v antropologii a sociální změně

Antropologie a sociální změna je malé inovační oddělení absolventů se zvláštním zaměřením na aktivistické stipendium, militantní výzkum a sociální změny. Náš jedinečný přístup k metodologii etnografického výzkumu rozpouští tradiční překážky mezi výzkumem a politickým aktivismem, mezi zasvěcenými a outsidery a mezi výzkumníky a protagonisty. Etnografie je nástroj pro "vytvoření podmínek, které popisujeme". Zapojujeme se do procesu společného výzkumu, abychom prozkoumali stávající alternativy a možnosti sociálních změn.

Studenti se učí uplatňovat praxi přímých akcí ve výzkumném procesu s podporou talentovaných pracovníků. Začali jsme vytvářet podmínky, které popisujeme, když náš výzkum začíná ztělesňovat hodnoty světa, který chceme vytvořit.

O programu

Náš program pravidelně hostí přednášky, konference a workshopy o různých otázkách sociální spravedlnosti, které spojují učence, aktivisty a umělce, a to jak místní, tak mezinárodní. Program má vlastní knižní otisk - Kairos - s vydavateli PM Press. Antropologie a sociální změna je spojena s Benemérita Universidad Autónoma v Mexiku, takže studenti, kteří plynulá ve španělštině, mohou pokračovat v doktorském studiu. Naše oddělení je také členem sítě HAU Etnografické teorie, mezinárodní sítě výzkumných center a antropologických oddělení

Doktorát zahrnuje dva roky studia, plus zkoušky a disertační práce. Studenti mohou konzultovat s akademickým poradcem program na částečný úvazek.

Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by California Institute of Integral Studies »

Last updated March 27, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019