PhD v antropologii a sociální změně

Všeobecné informace

Popis programu

PhD v antropologii a sociální změně

Antropologie a sociální změna je malé inovační oddělení absolventů se zvláštním zaměřením na aktivistické stipendium, militantní výzkum a sociální změny. Náš jedinečný přístup k metodologii etnografického výzkumu rozpouští tradiční překážky mezi výzkumem a politickým aktivismem, mezi zasvěcenými a outsidery a mezi výzkumníky a protagonisty. Etnografie je nástroj pro "vytvoření podmínek, které popisujeme". Zapojujeme se do procesu společného výzkumu, abychom prozkoumali stávající alternativy a možnosti sociálních změn.

Studenti se učí uplatňovat praxi přímých akcí ve výzkumném procesu s podporou talentovaných pracovníků. Začali jsme vytvářet podmínky, které popisujeme, když náš výzkum začíná ztělesňovat hodnoty světa, který chceme vytvořit.

O programu

Náš program pravidelně hostí přednášky, konference a workshopy o různých otázkách sociální spravedlnosti, které spojují učence, aktivisty a umělce, a to jak místní, tak mezinárodní. Program má vlastní knižní otisk - Kairos - s vydavateli PM Press. Antropologie a sociální změna je spojena s Benemérita Universidad Autónoma v Mexiku, takže studenti, kteří plynulá ve španělštině, mohou pokračovat v doktorském studiu. Naše oddělení je také členem sítě HAU Etnografické teorie, mezinárodní sítě výzkumných center a antropologických oddělení

Doktorát zahrnuje dva roky studia, plus zkoušky a disertační práce. Studenti mohou konzultovat s akademickým poradcem program na částečný úvazek.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Méně