PhD v bioinformatice a genetice

Kadir Has University

Popis programu

Read the Official Description

PhD v bioinformatice a genetice

Kadir Has University

PhD v bioinformatice a genetice

O programu

Biologie, biotechnologie a biologické vědy se od roku 2000 rychle rozvíjejí. Pro zvládnutí získaných dat je počítačová technologie potřebná kvůli nadměrnému množství dat. Většina nedávných technik používaných v oblasti výzkumu DNA, RNA a proteinů je podporována bioinformatikou a informatikou. Počítačová věda nabízí novou dobu pro biologické vědy. Například buňka buňky, proteiny jsou modelovány v 3D pomocí počítače; umožňuje rychlou a účinnou identifikaci molekulárních interakcí a Pathways přenosu signálu. Podobně mohou být mutace v genetické sekvenci detekovány poměrně rychle pomocí počítačové technologie. Vzhledem k tomu, že nedávný pokrok v oblasti výpočetní biologie snížil náklady a zrychlil výzkumné procesy včetně vývoje léků, studie in silico jsou v průmyslu velmi náročné.

Mladí vědci, kteří mají doktorské studium z našeho oddělení, budou mít silné zázemí v oblasti molekulární biologie a genetiky, budou analyzovat biologické údaje pomocí nástrojů bioinformatiky, vyvíjet nástroje, algoritmy a kandidáty na návrh léků pomocí výpočetní biologické techniky, jako je molekulární modelování a simulace. Tento program je podobně blízké základním vědám, translační vědě a aplikacím v tomto odvětví.

Informace o programu

Program vyžaduje psaní diplomových prací. Vzdělání je 100% v angličtině.

Proč bych si zvolil tento program?

Vyspělá genetická a počítačová technologie vygenerovala intenzivní potřeby zpracování dat a nabídla prostředí, kde může být generována biologie v silico. Byly vyvinuty a jsou rozvíjeny revoluční aplikace. Bioinformatici jsou globálně vyhledávaní; reagovat na takové potřeby a vyvíjet aplikace. Tato potřeba se očekává ve zrychleném růstu ve zdravotnictví dokonce brzy.

Kadir Has University PhD program v bioinformatice a genetice, založený v rámci vědeckého ústavu, je jediným programem bioinformatiky a genetiky v Turecku. S vyučováním paralelně se známými a vysoce respektovanými univerzitami po celém světě je náš doktorský program zaměřen na získávání vědců, kteří mají silné mezinárodní interakce a jsou vždy aktuální s nejmodernějšími vědami. Program nabízí vzdělávání v oblasti globálních vědeckých standardů, poskytování seminářů, výměnných programů a projektů spolupráce, jejichž cílem je zvýšit počet studentů na celosvětovou soutěž.

Naši studenti, kteří obdrží řádné vzdělání v oboru chemie, molekulární biologie a výpočetní biologie, budou mít výhodu v konkurenční oblasti. Například se nebudou jen naučit analyzovat data nukleových kyselin, modelovat protein, ale také chemické vlastnosti nukleových kyselin a bílkovin a jejich vliv na dědičnost. Naše stupně budou jedním krokem vpřed, s výhodami jejich velkého vize.

Na našem oddělení je výzkum a vzdělávání udržovány v rovnováze. PhD program je řízen mladými, aktivními vědci, kteří řídí a pracují v národních a mezinárodních projektech v prostředí globálních standardů a univerzálních hodnot. V této souvislosti vítáme doktorandy, kteří nejsou pasivními publikem, ale dynamičtí vědci přispívají k vědě.

Jak bude tento program ovlivňovat svou kariéru?

Jednou z oblastí vzdělávání, která bude poskytnuta po celou dobu doktorského studia, je genetika. Toto vzdělávání zahrnuje jak klasické, tak moderní genetické techniky. Další oblastí vzdělávání je výpočetní biologie a bioinformatika. Tyto dvě vědy, oba velmi mladé, jsou generace biologických dat v silicích a proces biologických dat v silico, resp. Naši studenti dokončí své vzdělání s kurzy o buněčné biologii, lidské genetice, medicínské chemii, konstrukci strukturálních léků, molekulární simulaci, kvantovou chemii, statistiky a programování.

V současné době vedoucí farmaceutické společnosti po celém světě provozují obrovské projekty v oblasti bioinformatiky a výzkumu genetiky. Toto nově se rozvíjející odvětví vyžaduje velké množství výzkumných pracovníků. Naše stupně mohou pokračovat v kariéře jak v akademické, tak i soukromé společnosti. Budou mít interdisciplinární odbornost, mají solidní genetiku pozadí, účinně zpracovávají biologické údaje, které mohou aplikovat na medicínu, chemii, biotechnologii, zemědělství, energetiku a podobné oblasti.

Proces aplikace:

Kadir Has University , doktorský studijní program "Bioinformatika a genetika" s diplomovou práci přijímá studenty z Turecka i ze zahraničí, kteří mají magisterský titul (Biologie, molekulární biologie a genetika, biotechnologie, chemie, chemické inženýrství, informatika atd.). Vzdělávání je zcela v angličtině. Nemáme doktorský program bez psaní diplomové práce.

Kandidáti by měli vyplnit elektronickou přihlášku a přenést požadované dokumenty společně s jejich životopisem (CV) a dopisem o účelu výpovědi (SOP) osobně nebo poslat prostřednictvím nákladu na adresu "Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü". Kandidáti na předběžný výběr budou vyzváni k pohovoru (mohli by být také provedeny on-line). Kandidáti s laboratorními zkušenostmi a jakýkoli příspěvek k publikacím jsou zvláště vyzýváni k tomu, aby se ucházeli.

Nabízíme různé typy stipendií, včetně úplného stipendia, v závislosti na MS GPA (Master's Degrees Average), angličtině a motivaci.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 17, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
20,000 USD
Doktorské programy - Platba ve 3 splátkách: 20 000 USD
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022