PhD v chemickém inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

Technologie chemického inženýrství

Technologie chemického inženýrství se zaměřuje na manipulaci, analýzu, monitorování, vlastnosti a zpracování nejrůznějších materiálů, jako jsou chemikálie, sloučeniny, pasty, ropné deriváty, těžební rudy, farmaceutika, plynové produkty a další. Chemické reakce a vlastnosti jsou zkoumány v malém měřítku a poté aplikovány na průmyslová prostředí v reálném světě. Chemické inženýrství zahrnuje chemické výměny mezi látkami při přeměně surovin na produkty. Zkoumá také povahu chemických reakcí a zahrnuje uvedení do provozu a návrh optimalizace procesů a zařízení, řešení problémů a řešení problémů.

Odpovědnosti

Mezi hlavní funkce chemického inženýra nebo technika patří analýza surovin a finálních produktů, zajištění kvality, výzkum a vývoj, technický prodej a služby, výroba a řízení procesů.

Bill Oxford / Unsplash

Na University of Johannesburg „Budoucnost. Znovu představeno. “ není prostě chytlavá věta

Instituce se ujímá vedení v celé Africe ve 4. průmyslovém revolučním myšlení, reimaginuje budoucnost pro všechny obory. 4IR je další vlna industrializace, kterou musíme pochopit a utvářet, abychom mohli budovat budoucnost této země - a afrického kontinentu - tak bohatě si zaslouží. 4IR není jen o robotice a automatizaci; jde o pokrok společnosti, který má posílit lidi a povzbuzovat generace.

Jak se svět posouvá vpřed do 4. průmyslové revoluce, tak UJ s „Education 4IR“ - přináší 4IR myšlení a technologii do osnov napříč různými kurzy a využíváním inovativních technologií kombinovaného učení. To znamená, že absolventi UJ jsou lépe připraveni přijmout budoucnost podnikání a průmyslu, protože AI a 4IR hrají větší roli ve způsobu, jakým žijeme a pracujeme.

Na University of Johannesburg je naší povinností přijímat a navigovat budoucí vůdce naší země hrdě a směle skrze nepředstavitelné složitosti 4IR, aby mohli zítra plně využít a dodat lepší. Budoucí vůdci, jako jste vy! Tady vedeme odvážný rozhovor; tlačit a formovat design nového zítra. Zde podnikáme kroky a budujeme nový svět.

Vstupní požadavky a kritéria výběru:

Schválený magisterský titul v oboru strojírenství nebo podobný schválený titul na magisterské úrovni nebo ekvivalent NQF na úrovni 9. Konečné přijetí do programu bude uděleno až po úspěšném předložení výzkumného semináře šest měsíců po zápisu. Témata výzkumu musí být rovněž přijata a schválena školiteli fakulty a nakonec senátem nebo výkonným výborem senátu univerzity.

Doba trvání programu:

  • Denní studium: 2 roky
  • Částečný úvazek: 3 roky

Kontaktní údaje:

Jméno: Paní Dudu Kanyi / Tel: 011 559 2109 / E-mail: febehd@uj.ac.za

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně