PhD v chemii

Všeobecné informace

Popis programu

chemistry

Chemie jako disciplína rychle roste a mění se. Tradiční rozdělení chemie na analytickou, anorganickou, organickou a fyzickou alt = "chemie již neodráží dynamickou a multidisciplinární povahu oboru. Chemie je ve skutečnosti" ústřední vědou ", která má význam v oblastech, jako je molekulární biologie , molekulární fyzika, věda o materiálech, molekulární inženýrství, biotechnologie, věda o životním prostředí a design léčiv.

Jako postgraduální student na katedře chemie na The Hong Kong University of Science and Technology budete mít příležitost studovat v programech, které odrážejí aktuální, centrální pozici chemie a budete se učit z různých inovativních fakult v popředí jejich výzkumných oblastí.

Naším posláním je nabízet možnosti výzkumu a výuky v rozvíjejících se oblastech chemie při zachování programu zakořeněného v základech oboru. Postgraduální programy zdůrazňují školení v původním výzkumu se zaměřením na základní, interdisciplinární a aplikované oblasti. Doplněním našich formálních studijních programů je aktivní seminární program, který umožňuje studentům setkat se s významnými a mezinárodními vědci, kteří jsou průkopníkem ve vytváření nových chemických znalostí.

Účel Ph.D. program v chemii je připravit studenty prostřednictvím realizace a dokončení rozsáhlého výzkumného projektu, aby se stali zralými, nezávislými vědci, kteří jsou pak schopni navrhovat, iniciovat a realizovat své vlastní původní projekty v akademickém nebo průmyslovém prostředí.

Přijetí do programu je třeba považovat za výsadu a následné provedení výzkumného projektu Ph.D. kandidát je velkým podnikem. Vyžaduje použití značného hloubky a šíře stipendia a musí existovat podstatný objev nové vědy. Závěrečná Ph.D. práce musí jasně a úplně odrážet splnění těchto kritérií.

Vědci výzkumu

Výzkum a vývoj v rámci oddělení se zaměřuje na pět hlavních oblastí:

  • Syntetická chemie: syntetická metodologie, organokovový alt = "chemie a katalýza.
  • Molekulární dynamika a struktura komplexních systémů: laserová spektroskopie, dynamika biomolekulárních a supramolekulárních systémů, výpočetní alt = "chemie (skládání proteinů / RNA).
  • Materiálové vědy: Nanomateriály, biomateriály a polymerní a organické elektronické materiály.
  • Chemická biologie: Organizace proteinů v metabolismu, signální transdukce.
  • Analytická / environmentální chemie: Vývoj metod a aplikace pro environmentální a bioanalytické chemie.

Oddělení má mezinárodní vztahy s velkými chemickými průmysly a hrálo klíčovou roli při vytváření univerzitní spolupráce zahrnující vysoké školy, výzkumné instituce a firmy v Hongkongu, pevninské Číně, Japonsku, Evropě a USA.

chem

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... Čtěte více

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. Méně