PhD v civilním a environmentálním inženýrství

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Požadavky na přijetí

Pro přijetí je zapotřebí magisterský titul z programu v civilním a environmentálním inženýrství nebo jiném strojírenském oboru. Žadatelé s BS a MS stupňů v jiných oborech než strojírenství mohou být požadovány prokázat odbornou způsobilost prostřednictvím dodatečné vysokoškolské studium, jak stanoví oddělení postgraduální výbor. Může se jednat o dodatečný semestr studia, na který nelze udělit absolventský kredit.

Pro přijetí není vyžadován žádný minimální průměr. Všem žadatelům se však očekává nadprůměrný rekord akademického úspěchu.

85307_DarieUndergraduateLab71-2.jpg

Minimální požadavky jsou následující:

  • 90 kreditních hodin za BS
  • 39 kreditních hodin výuky
  • 15 kreditních hodin v hlavní oblasti
  • Devět kreditních hodin v menším poli
  • Šest hodin kreditu z jiného oddělení, než je místo, kde je student umístěn (kurzy uvedené v seznamu CE a jiné oddělení se v těchto šesti úvęrových hodinách nezapočítávají).
  • Maximálně 30 kreditních kreditů (stupeň B nebo lepší).
  • Veškeré práce musí být dokončeny do sedmi let od ukončení kandidatury.
  • Všichni studenti musí absolvovat skupinu základních předmětů v jedné z následujících specializovaných oborů: Environmentální, Geotechnické, Strukturální, Dopravní a Vodní zdroje.

* Samostatně placené studenti mohou získat výuku ve výši až 40% výuky, za kterou student zapsal. Postgraduální škola na základě doporučení oddělení poskytuje toto stipendium. Full-time Ph.D. studenti mohou získat čtyři kredity podpory na tři semestry. Tyto ocenění vyžadují až šest hodin práce oddělení za týden.

Poslední aktualizace Březen 2019

Informace o škole

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to build ... Čtěte více

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to build meaningful careers. Méně
Postupim , Schenectady + 1 Více Méně