PhD v designu

Všeobecné informace

Popis programu

136357_pexels-photo-285814.jpeg

představení

PhD v designu je zaměřen na práci od prvního dne a je založen na pochopení gesta profese.

Na IADE mají studenti možnost studovat a zkoumat design s designéry a připojit se k renomované oddělení pro výzkum designu - UNIDCOM / IADE .

Tento doktorský program má pedagogické pracovníky s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a podporuje silné spojení mezi profesorem a studentem, které je nezbytné pro rozvoj a zaměření dizertační práce.

Prostřednictvím tohoto doktorátu je také možné získat přístup k testům a získat titul agregátní v designu.

Výzkumná jednotka

Při účasti na PhD v designu budete nedílnou součástí UNIDCOM / IADE . R & D jednotka řemesla bytí designérem. V UNIDCOMu jsou lékaři, někteří s titulem Agregát a Členové Akademie, kteří nabízejí soubor přednášek, celkem 100 hodin, na které se bude muset doktorand zúčastnit s dalšími studenty, kteří jsou na cestě tří let, aby získali Doktorský titul.

Příjemci

  • Držitelé magisterských programů;
  • Držitelé souboru uměleckých děl v oboru Design, který odpovídá inovacím a komplexností doktorskému studiu.

Čas / Doba trvání

After-work / 6 Semesters

Campus

Santos - Lisabon

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the ... Čtěte více

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the best of the best, in their personal lives or in their future professional integration. IADE today is a reference in teaching Creativity. It is also one of the best Design schools in Europe and a pioneer in Marketing, Advertising, and Photography. Méně