PhD v energetických studiích

Všeobecné informace

Popis programu

Účel Ph.D. in Energy Studies je poskytnout kvalifikovaným studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oblasti energetických studií. Ph.D. in Energy Studies je ryze vědecká studie založená na vědeckých poznatcích, která vyžaduje, aby uchazeči prokázali špičkové výzkumné schopnosti a významně a originální akademický přínos na hranicích oboru specializace.

PhD v energetických studiích vyžaduje velmi vysokou úroveň intelektuálních, teoretických a praktických specializovaných vědeckých poznatků a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a aplikací pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu i základních vědeckých poznatků. a akademické hodnoty při generování, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumných dat ústně a písemně.

Přijetí na doktorát v energetických studiích vyžaduje přednostně magisterské studium v oboru energetiky, ačkoli může být za přijetí považován student s magisterským titulem v příbuzném předmětu a s odpovídajícími zkušenostmi v energetickém průmyslu. Platí obecná pravidla pro přijímání, která jsou stanovena na Přírodovědecké fakultě a na univerzitě.

Pro doktorský titul je vyžadována práce na vhodném předmětu, která byla vybrána po konzultaci s koordinátorem programu pro energetické studie. Získaným titulem bude Ph.D. (Energetické studie).

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně