PhD v environmentální vědě, politice a managementu

Všeobecné informace

Popis programu

espm

Žijeme ve světě, který čelí vážným souvislým environmentálním problémům, včetně klimatických změn, všudypřítomného znečištění, snižování biologické rozmanitosti a stoupajících omezení nabídky pro řadu klíčových přírodních zdrojů. Individuálně a zejména v kombinaci představují tyto otázky vážné problémy pro udržitelný rozvoj.

Divize životního prostředí byla vytvořena pro splnění těchto úkolů. Naši členové fakulty mají různorodé zázemí ve vědě, strojírenství, obchodu a společenských vědách, aby poskytovali integrované a špičkové vzdělávání a výzkum v oblasti globálních environmentálních problémů a nových řešení.

Jedná se o postgraduální výzkumný program, který zahrnuje široké spektrum environmentálních zájmů. Slouží jako inovativní platforma pro interdisciplinární výzkum zahrnující vědecké, technologické, environmentálně socioekonomické a politické výzvy.

Poskytuje studentům základy pro řešení komplexních environmentálních problémů a pro interdisciplinární environmentální výzkum, který může mít velký dopad na Hongkong a na svět.

Program doktora filozofie ( Ph.D. ) si klade za cíl vyškolit studenty v původním výzkumu v oblasti environmentální vědy, politiky a managementu a kultivovat nezávislé, interdisciplinární a inovativní myšlení, které je nezbytné pro úspěšnou výzkumnou kariéru v oblasti životního prostředí, politiky a výzkum managementu a formulace.

Vědci výzkumu

Následující oblasti jsou hlavními středisky divize; pracujeme také na místech, kde se tyto oblasti protínají, jako je vědecké chápání strategií řízení a formulací politiky:

  • Atmosférická věda a znečištění ovzduší
  • Oceánská věda a znečištění vody
  • Politika změny klimatu a přizpůsobení
  • Udržitelnost
  • Zdravé životní prostředí

students

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... Čtěte více

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. Méně