PhD v environmentálním managementu

Všeobecné informace

Popis programu

Účel Ph.D. v environmentálním managementu je poskytovat kvalifikovaným studentům důkladné porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oboru specializace. Ph.D. in Environmental Management je čistě vědecká výzkumná studie, která vyžaduje, aby uchazeči prokázali vysokou úroveň výzkumu a aby významně a originálně akademicky přispěli na hranice disciplíny specializace.

PhD v environmentálním managementu vyžaduje velmi vysokou úroveň intelektuálních, teoretických a praktických specializovaných vědeckých znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a aplikací pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu i základních vědeckých poznatků. a akademické hodnoty při generování, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumných dat ústně a písemně.

Pro přijetí na Ph.D. v oblasti environmentálního managementu je vyžadován magisterský titul v environmentálním managementu, ačkoli v důsledku interkulturní povahy environmentálního managementu bude brána v úvahu také další relevantní a ekvivalentní magisterská kvalifikace. Platí obecná pravidla pro přijímání, která jsou stanovena na Přírodovědecké fakultě a na univerzitě.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně