PhD v informačních systémech

Všeobecné informace

Popis programu

is

Katedra informačních systémů, Business Statal = "Management a řízení operací (ISOM) konzultuje:" Informační systémy a operační management. Oddělení alt = "je mezinárodně uznáváno za svůj autoritativní výzkum a řadí se mezi Top 20 na světě a číslo 1 v asijsko-tichomořské oblasti, podle průzkumu University of Texas v Dallasu (2009-2013) předních časopisů ISOM: Výzkum informačních systémů, čtvrtletní MIS, Management Science a operační výzkum.

Členové fakulty informačních systémů IS jsou na redakcích časopisů nejlepších IS. Naši studenti absolvovali akademické pozice v Austrálii, Finsku, Francii, Hongkongu, Nizozemsku, Singapuru, Velké Británii a USA, někteří jsou nyní plnými profesory / docenti a redakční rady časopisů IS.

Studijní program Doktor filozofie ( Ph.D. ) v oboru Informační systémy (IS) alt = "je titul zaměřený na výzkum, jehož cílem je připravit studenty na výzkumnou a pedagogickou dráhu na univerzitách, výzkumných ústavech, vládních nebo obchodních organizacích. Program má perspektivu technologického managementu se zaměřením na ekonomické modelování a behaviorální výzkum řízení, designu, používání a socioekonomických dopadů informačních technologií na jednotlivce, organizace a společnosti. Program Ph.D. (IS) alt = "je zamýšlen jako následná součást programu MPhil (IS).

Vědci výzkumu

Dvě klíčové oblasti výzkumu zaměřené na IS divalt = "ision jsou následující:

Behaviorální výzkum

Náš primární zájem alt = "je studium managementu informačních technologií (IT) a využívání IT pro manažerské a organizační účely. Náš výzkum zkoumá více než jen technologické systémy nebo sociální systémy - zkoumá jevy, které se objeví, když se tyto dva vzájemně ovlivňují." Příklady zahrnují interakci člověka s počítačem, přijímání inovací v oblasti IT uživatelem, strategii IT, elektronické komunity, elektronickou správu, elektronický obchod a telekomunikační politiku. Použité metodiky zahrnují průzkumy, experimenty a terénní studie. Studenti doktorského studia potřeba absolvovat kurzy psychologie, organizačního chování, průzkumu, experimentálního designu, vícerozměrné statalt = "istiky atd. Upřednostňují se potenciální studenti s vynikajícími analytickými schopnostmi a dobrou znalostí angličtiny."

Analytické a empirické modelování

Ekonomika přispěla k teoretickému bohatství a metodologické důslednosti výzkumu IS. Mezi příklady patří informační ekonomie, ekonomika elektronického obchodu, ekonomické modely dopadu IT na organizace a trhy a nabídka a poptávka po IT. Thalt = "is interdalt =" disciplinární spolupráce má potenciál pomoci vyřešit mnoho obtížných otázek IS alt = ". Studenti doktorského studia se zájmem o thalt =" je oblast, která musí absolvovat kurzy teorie her, průmyslové organizace, teorie cen, ekonometrie atd. Upřednostňují se potenciální studenti se silným kvantitativním akademickým zázemím.

is

Admalt = "Požadavky na systém

i. General Admalt = "Požadavky

Uchazeči hledající admalt = "účast na doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložené důkazy o satalt = "isfactory práce na postgraduální úrovni na plný úvazek čedič =" je po dobu nejméně jednoho roku, nebo na částečný úvazek čedič = "je po dobu nejméně dvou let.

ii. Englalt = "ish Language Admalt =" Požadavky

Musíte splnit jazykové požadavky s jedním z následujících dovedností:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revalt = "ised Paper Delivered Test: 60 (celkové skóre pro sekce Reading, Lalt =" istening and Writing)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk alt = "je Englalt =" ish, a vaše bakalářské nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, kde bylo instruktážním prostředkem Englalt = "ish, bude vám upuštěno od splnění výše uvedeného Englalt =" ish Language požadavky.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Méně