PhD v informačních systémech

The Hong Kong University of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

PhD v informačních systémech

The Hong Kong University of Science and Technology

Katedra informačních systémů, Business Statal = "Management a řízení operací (ISOM) konzultuje:" Informační systémy a operační management. Oddělení alt = "je mezinárodně uznáváno za svůj autoritativní výzkum a řadí se mezi Top 20 na světě a číslo 1 v asijsko-tichomořské oblasti, podle průzkumu University of Texas v Dallasu (2009-2013) předních časopisů ISOM: Výzkum informačních systémů, čtvrtletní MIS, Management Science a operační výzkum.

Členové fakulty informačních systémů IS jsou na redakcích časopisů nejlepších IS. Naši studenti absolvovali akademické pozice v Austrálii, Finsku, Francii, Hongkongu, Nizozemsku, Singapuru, Velké Británii a USA, někteří jsou nyní plnými profesory / docenti a redakční rady časopisů IS.

Doktor doktorského studijního programu v informačních systémech (IS) alt = "je výzkumně orientovaný stupeň, jehož cílem je připravit studenty na výzkumnou a pedagogickou kariéru na univerzitách, výzkumných ústavech, vládních a podnikatelských organizacích. technologický management se zaměřením na ekonomické modelování a behaviorální výzkum v oblasti řízení, návrhu, využití a sociálně-ekonomických dopadů informačních technologií na jednotlivce, organizace a společnosti. Program PhD (IS) alt = "má být přijat jako následná část programu MPhil (IS).

Vědci výzkumu

Dvě hlavní oblasti výzkumu zaměřené na IS dival = jsou tyto:

Behaviorální výzkum: Naším primárním zájmem je studium managementu informačních technologií (IT) a využití IT pro manažerské a organizační účely. Náš výzkum zkoumá více než jen technologické systémy nebo sociální systémy - zkoumá jevy, které se objevují Mezi tyto příklady patří interakce mezi člověkem a počítačem, přijetí inovací v oblasti IT, strategie IT, elektronické komunity, e-government, e-commerce a telekomunikační politika, které zahrnují průzkumy, experimenty a terénní studie. absolvovat kurzy psychologie, organizační chování, návrh průzkumu, experimentální design, vícerozměrné statalty = "istiky atd. Přednostně jsou studenti s vynikajícími analytickými schopnostmi a dobrou znalostí angličtiny.

Analytické a empirické modelování: Ekonomika přispěla k teoretické bohatosti a metodologické rigoróznosti výzkumu IS. Příklady zahrnují ekonomiku informací, ekonomiku elektronického obchodu, ekonomické modely pro dopad IT na organizace a trhy a nabídku a poptávku po IT. Thalt = "interdalt =" interdisciplinární spolupráce má potenciál pomoci vyřešit mnoho obtížných sociálních otázek, teorie her, průmyslové organizace, teorie cen, ekonometrie atd. Přednostní jsou studenti s výrazným kvantitativním akademickým zázemím.

Admalt = "Požadavky na systém

i. General Admalt = "Požadavky

Žadatelé hledající admalt = "magisterský titul by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;

ii. Englalt = "ish Language Admalt =" Požadavky

Musíte splnit jazykové požadavky s jedním z následujících dovedností:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • TOEFL-Revalt = Testovací test 60 (celkový počet bodů pro čtení, Lalt = sešit a psaní)
  • IELTS (akademický modul)
    • Pro rok 2019/20 Admalt = "počet: celkové skóre: 6,5 a všechny dílčí skóre: 5,5
    • Pro rok 2018/19 Admalt = "počet: celkové skóre: 6,0 a všechny dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk alt = "je Englalt =" ish, a vaše bakalářské nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, kde bylo instruktážním prostředkem Englalt = "ish, bude vám upuštěno od splnění výše uvedeného Englalt =" ish Language požadavky.


Termín podání žádosti

Podrobné informace naleznete na adrese http://pg.ust.hk/programs ("Aplikace").

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 7, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
42,100 HKD
za rok
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Datum ukončení Kontaktuj školu