Read the Official Description

PhD v integrální a transpersonální psychologii

Naše integrální a transpersonální psychologie (ITP) program je jedním z mála na světě nabídnout on-line PhD v celo-osobních přístupů k psychologii. Náš program je také jedinečný ve svém výzkumně orientovaném přístupu zaměřeném na systematické budování znalostí a rozvoj oboru.

Celoživotní psychologie rozšiřuje obzory konvenční západní psychologie tak, aby zahrnovala mystické a duchovní přístupy, které mění lidské vědomí. Rovněž považuje psychologii za součást komplexního rámce, který zahrnuje živé systémy těla, společenství, společnosti a světa jako propojené procesy evoluce v živém, dýchacím vesmíru. Z tohoto pohledu lze vědeckou práci usilovat o stejnou přísnost jako standardní přístupy, ale je možné požádat o nové a přesvědčivé výzkumné otázky, které leží v blízkosti srdce toho, co má být člověkem.

O programu

Doktorský titul je určen pro profesionály, kteří chtějí zvýšit pověření, kultivovat nový smysl ve své práci, prohloubit své dovednosti nebo přispět k utváření oblastí jejich specializace. Je to také pro studenty, kteří chtějí získat šíři znalostí jako základ pro výuku, poradenství nebo práci s jednotlivci. Program je spojen s plánovaným výzkumným laboratořím pro holistické neurovědy, odborně uznávaným akademickým časopisem, který částečně připravují stážisté, a vedoucími odborníky v oboru, kteří jsou k dispozici pro studium výzkumu studentů.

Program, strukturovaný tak, aby vyhovoval potřebám pracujících profesionálů, je nabízen v online formátu. Dvakrát ročně se studenty a fakulty sejdou o pobytové intenzity v oblasti San Francisca.

Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by California Institute of Integral Studies »

Last updated March 27, 2018
This course is Online & Campus forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019