PhD v integrální a transpersonální psychologii

Naše integrální a transpersonální psychologie (ITP) program je jedním z mála na světě nabídnout on-line PhD v celo-osobních přístupů k psychologii. Náš program je také jedinečný ve svém výzkumně orientovaném přístupu zaměřeném na systematické budování znalostí a rozvoj oboru.

Celoživotní psychologie rozšiřuje obzory konvenční západní psychologie tak, aby zahrnovala mystické a duchovní přístupy, které mění lidské vědomí. Rovněž považuje psychologii za součást komplexního rámce, který zahrnuje živé systémy těla, společenství, společnosti a světa jako propojené procesy evoluce v živém, dýchacím vesmíru. Z tohoto pohledu lze vědeckou práci usilovat o stejnou přísnost jako standardní přístupy, ale je možné požádat o nové a přesvědčivé výzkumné otázky, které leží v blízkosti srdce toho, co má být člověkem.

O programu

Doktorský titul je určen pro profesionály, kteří chtějí zvýšit pověření, kultivovat nový smysl ve své práci, prohloubit své dovednosti nebo přispět k utváření oblastí jejich specializace. Je to také pro studenty, kteří chtějí získat šíři znalostí jako základ pro výuku, poradenství nebo práci s jednotlivci. Program je spojen s plánovaným výzkumným laboratořím pro holistické neurovědy, odborně uznávaným akademickým časopisem, který částečně připravují stážisté, a vedoucími odborníky v oboru, kteří jsou k dispozici pro studium výzkumu studentů.

Program, strukturovaný tak, aby vyhovoval potřebám pracujících profesionálů, je nabízen v online formátu. Dvakrát ročně se studenty a fakulty sejdou o pobytové intenzity v oblasti San Francisca.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z California Institute of Integral Studies »

Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date