Přečtěte si oficiální popis

2019/20 PhD programů na IMT School for Advanced Studies Lucca

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Aplikace jsou nyní přijímány pro doktorské programy 2019/20 na IMT School for Advanced Studies Lucca ( www.imtlucca.it), jedna ze šesti špičkových škol v Itálii a jedna z nejvýše hodnocených postgraduálních škol v Evropě podle nejnovější průzkum U-Multirank. Vysoce motivovaní kandidáti ze všech oborů jsou vyzváni, aby požádali o jedno ze 32 plně financovaných stipendií v rámci dvou doktorských programů, které integrují vědecké kompetence z oblasti ekonomie, strojírenství, informatiky, neurověd a behaviorální psychologie, fyziky, matematiky, statistiky, historie a věd kulturního dědictví.

Jednou ze čtyř oblastí, které jsou specifické pro danou oblast, jsou kognitivní, výpočetní a sociální neurovědy , které jsou v rámci doktorského programu "Kognitivní a kulturní systémy". Tato výzkumná multidisciplinární dráha se zaměřuje na kognitivní, výpočetní a sociální neurovědy a integruje základní metody neurovědy, včetně molekulární biologie a genetiky, s tradiční experimentální psychologií a kognitivní neurovědy. Studenti se zúčastní více kurzů včetně základů v kognitivní psychologii, behaviorální a sociální neurovědy, neuropsychologie, psychofyziologie, neuroetiky, neurální základny vnímání, neurální základ vědomí, filozofie vědy, kritické myšlení, strukturální a funkční neuroimaging a základní / pokročilé metody pro analýzu dat.

Zejména trať CCSN je navržena tak, aby vyškolela výzkumné pracovníky, kteří přispějí k znalostem v (více) disciplinárních oblastech, jako je multisenzorické vnímání, supramodalita a cross-modalita; spánek a vědomí; rozpoznávání akcí a řízení motoru; neuroplasticita a učení; organizace sémantických konceptů; neurolinguistika; sociální a antisociální chování; rozhodovací procesy v ekonomickém a finančním prostředí; estetické vnímání. Během doktorského studia jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby uskutečnili svůj výzkum ve výzkumných jednotkách školy . Pro realizaci svých experimentálních aktivit se studenti mohou spolehnout na interní i outsourcingové zázemí. Škola IMT má laboratoř Cyberphysics vybavená pro výzkum behaviorální, psychofyzikální a EEG (64 a 256 kanálových zesilovačů). Funkční a strukturální studie MRI mohou být provedeny na všech partnerských místech MRI skeneru v Pise (1,5 a 7 Tesla) a Massa (3 Tesla); Získání EEG a fMRI by mohlo být kombinováno.

Kurzy jsou vedeny světově uznávanými výzkumnými pracovníky a poskytují studentům všechny teoretické dovednosti a pokročilé nástroje potřebné pro důsledné řešení rozsáhlých problémů s analýzou, konstrukcí a řízením v rámci rozsáhlého systému analýzy systémů v ekonomických, sociálních, vědeckých, technologických a kulturních oblastech . Specializované fakulty a zaměstnanci vytvářejí síť, která poskytuje klíčové vedení a podporu v celém doktorském programu. Úzce spolupracující s fakultou, a to jak ve třídě, tak ve vývoji výzkumu, dosáhnou studentům nejvyšší úrovně vědeckého úspěchu. Absolventi doktorského studia v oboru IMT budou schopni využívat dovednosti, které získali během studia, k rozpoznání a vyřešení složitých problémů, k výběru nejvhodnějších metod nebo nástrojů, které je třeba využít při řešení těchto problémů, dokonce iv disciplínách mimo jejich primární oblast výzkumu.

Všichni studenti sídlí v nedávno obnoveném komplexu San Francesco, plně integrovaném areálu v historickém centru krásného toskánského města Lucca. Campus zahrnuje obnovené rezidenční zařízení, vlastní jídelnu, studijní a obytné místnosti, nejmodernější knihovnu a venkovní rekreační prostory, které podporují jedinečné kulturní, profesionální a sociální prostředí pro náš doktorský program.

Způsobilí studenti kromě bezplatného pokoje a stravy obdrží také stipendium na výzkum, které činí přibližně 15 300 EUR / rok . Stipendia jsou plně financovány až na čtyři roky , s možností absolvování po třetím roce.

Doktorské programy ve škole IMT přitahují studenty z celého světa a poskytují skutečně mezinárodní prostředí. Angličtina je oficiálním jazykem školy. Navíc všichni studenti budou mít příležitost trávit čas ve výzkumných institucích, laboratořích nebo univerzitách v rámci Erasmus a prostřednictvím ad hoc dohod o mobilitě.

Většina absolventů doktorského studia IMT School získala významné postavení v akademických, vládních institucích, veřejných a soukromých firmách nebo profesích po celém světě.

Chcete-li se dozvědět více o škole, o podmínkách přijetí a o tom, jak požádat, navštivte https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview

Uzávěrka přihlášek - 23. dubna 2019, 12 hodin CEST

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z IMT School for Advanced Studies Lucca »

Poslední aktualizace March 11, 2019
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
- Žádné školné (studenti nad rámec školného obdrží také stipendium - 15 300 € / rok - a volné pokoje a stravování)
Deadline
Dub. 23, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 23, 2019

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 23, 2019
End Date