PhD v komunikačních studiích

Všeobecné informace

Popis programu

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují místní a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušenostech. Jako inherentně interdisciplinární a flexibilní program MA v oboru komunikačních studií protíná řadu oborů a oblastí humanitních a společenských věd a nabízí příležitost prozkoumat jejich komplementaritu a vzájemnou provázanost.

Tato kvalifikace poskytuje studentům příležitost ovládnout umění nezávislého studia vypracováním výzkumné práce pod dohledem vedoucího výzkumného pracovníka. Zaměření disertační práce je založeno na návrhu předloženém studentem a rozhodnuto společně se školitelem (školiteli).

Požadavky na přijetí

Podmínky pro přijetí jsou stanoveny obecnými požadavky na přijetí na vysokou školu, nevylučují však pravomoc přijímací komise pro postgraduální studium nebo vedoucího katedry. Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.

Kontaktní údaje

Jméno: Prof Pier Paolo Frassinelli
Tel: 011 559 2810 / E-mail: pierpaolof@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně