PhD v krizovém řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Posláním NDSU Programu krizového řízení je vytvořit kádr absolventů s rozsáhlými teoretickými a aplikovanými znalostmi v krizovém managementu, kteří mohou pokročit v oboru a disciplíně krizového řízení. Program je postaven na jádru kurzů krizového řízení a kurzů metod / teorie, které mají studentům pomoci přistupovat ke studiu katastrof a krizovému řízení z disciplinárního hlediska krizového řízení. Program navíc čerpá z dalších oborů, které zlepšují vývoj procesů a technik pro řešení mimořádných událostí a katastrof.

Magisterské a doktorské studijní programy v oblasti krizového řízení na NDSU jsou kampusové. Potenciálním studentům se doporučuje, aby navštívili areál a setkali se s fakultními a současnými postgraduálními studenty.

Doktorát

Státní univerzita v Severní Dakotě nabízí osobního doktora filozofie v krizovém managementu, jehož cílem je připravit absolventy na kariéru, která učí budoucí generace studentů krizového managementu ve vysokoškolských programech a provádí výzkum, který popisuje a vysvětluje vzorce, procesy, změny a účinnost / účinnost související s krizovým řízením a / nebo vývoj a analýza politiky týkající se krizového řízení.

V době, kdy student vystuduje doktorát z nouzového managementu na katedře nouzového managementu na Státní univerzitě v Severní Dakotě, by student měl být schopen:

  1. Navrhněte důsledky vývoje krizového řízení pro politiku, praxi a výzkum.
  2. Prokázat rozsáhlé znalosti literatury související s akademickou disciplínou ve dvou ze čtyř oblastí specializace v rámci krizového řízení (tj. Připravenost, reakce, zotavení, zmírnění).
  3. Vypracovat poznatky, vyvodit závěry nebo vyvodit závěry o současném stavu znalostí (např. Výzvách, příležitostech a trendech) a stavu teorie o klíčových tématech v kompetenci oboru.
  4. Formulovat přístupy k snahám o zvládání mimořádných událostí.
  5. Posoudit hlavní metody / analytické přístupy a výzkumné standardy týkající se dané disciplíny.
  6. Vytvářejte nové znalosti způsobem, který odpovídá standardům disciplinárního výzkumu.

Studijní program je postaven na jádru kurzů krizového řízení, které mají studentům pomoci naučit se, jak lidé vytvářejí, komunikují a vyrovnávají se s riziky, zranitelností a souvisejícími událostmi. Program zdůrazňuje studium toho, jak se lidé vyrovnávají s nebezpečnými událostmi prostřednictvím činností souvisejících s připraveností, reakcí, zotavením a zmírňováním. Tento komplexní a náročný program se věnuje jak rozsáhlému výzkumu, tak jeho praktickému použití v oblastech krizového řízení. Během své kariéry absolventa budou mít studenti příležitost provádět výzkum a pracovat v této oblasti.

Zobrazit požadavky spojené s doktorským studiem v oboru nouzového řízení.

Ph.D. je udělován jako uznání významné hloubky porozumění a vědeckých úspěchů v krizovém managementu. Příjemce musí absolvovat všechny požadované práce v kurzu, včetně dvou specializačních kurzů funkční oblasti, složit dvě písemné komplexní zkoušky a ústní obhajobu z nich (jednu z teorie krizového řízení a druhou o výzkumných metodách), dokončit nový a významný výzkumný projekt pro disertační práce; a úspěšně obhájit tento výzkum ústní zkouškou. Postup studenta bude kontrolován dozorčí komisí, která odpovídá za přezkoumání studijního plánu studenta, písemných komplexních zkoušek, návrhu disertační práce a obhajoby disertační práce.

Požadavky na přijetí

Katedra krizového řízení NDSU je selektivní při výběru absolventů pro vstup do magisterského a doktorského studia. Přijímací řízení je konkurenceschopné, což odráží závazek katedry k malým a kvalitním studentským kohortám, které odpovídají mentorské kapacitě fakulty.

Žadatelé budou hodnoceni ve dvou fázích. V první fázi bude na fakultě odboru krizového řízení přezkoumána přihláška žadatele na postgraduální školu, doporučující dopisy, skóre GRE (jsou-li relevantní) a vzorky akademického písemného papíru. Uchazeči prokazující dobrou shodu s posláním a cíli katedry krizového řízení a nadání pro postgraduální studium budou vyzváni k dokončení druhé etapy přijímacího řízení.

Finanční pomoc

K dispozici jsou pedagogická i výzkumná asistence, v závislosti na resortních a fakultních výzkumných fondech. Všichni studenti jsou automaticky považováni za absolventy asistentských pobytů, pokud nepožádají o opak, takže pro takové uvážení není vyžadován žádný samostatný proces podávání žádostí. Ocenění jsou založena na minulých akademických a profesionálních výkonech. Proces kontroly je vysoce konkurenční.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Čtěte více

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Méně