PhD v manažerských informačních systémech

Kadir Has University

Popis programu

Read the Official Description

PhD v manažerských informačních systémech

Kadir Has University

PhD v manažerských informačních systémech (MIS)

Oddělení řídících informačních systémů na Fakultě inženýrství a přírodních věd na Kadir Has University nyní nabízí druhý doktorský program v oblasti informačních systémů řízení v Turecku, který začíná na podzim 2014. Program je první svého druhu, který nabízí spíše inženýrská škola než obchodní.

Proč MIS?

"Zvažme pár okamžitě založených společností založených na celém světě po celém světě: Google, Facebook, Yahoo !, YouTube, Twitter, Amazon, eBay, LinkedIn, FourSquare, Alibaba atd.". Tržní hodnota každé z těchto společností se měří v miliardách USD. Je to náhoda nebo je to nový způsob podnikání? Věříme, že odpověď je pozdější. Jak postupujeme v nové technologické době, mnoho věcí týkajících se našeho života se dramaticky změní, ať už se nám to líbí nebo ne. Některé z těchto změn jsou: způsob podnikání, společenský život, zábava, komunikace, komercializace, medicína, design drog, vzdělávání, vztahy se zákazníky, plánování zdrojů, logistika atd.

Takže "pokud jste ten, kdo se zajímá o informační technologie (IT) a její aplikace v organizacích a má zájem o výzkum, vynikající výuku a pomoc při vytváření budoucnosti zaměřené na aplikaci IT", pak máte společnou vášeň s námi. Stačí klesnout a řekni. To může být první krok k vzrušující a slibné kariéře pro vás!

Co jsou řídící informační systémy?

Fakulta MIS učí a zkoumá aplikaci, vývoj a správu informačních systémů v organizacích. To zahrnuje studium sociálních sítí, cloud computing, konzumace IT, virtuální realitu, vyjednávací systémy, technologie spolupráce, automatizace kanceláří, elektronické platby, strategické informační systémy, elektronický obchod, kolektivní zpravodajství, telemedicína, elektronické trhy, sociální média, , metody rozvoje systémů, systémy plánování podnikových zdrojů, implementace systémů, adopce a šíření, mobilní výpočetní technika a mnoho dalšího. Informační technologie a systémy, které vyučujeme a výzkumy, mění životy, pracovní místa a pro průmysl po průmyslu, obchodních modelech, produktech, dodavatelských řetězcích a distribučních kanálech.

Máme také zájem o tyto technologie pro lidi a společnost; osobní soukromí, závislost na infrastruktuře, zabezpečení, ochrana duševního vlastnictví a stres související s informačními technologiemi, zachycují zájem fakulty MIS. Rovněž se jedná o politickou implementaci internetu, vývoj oboru a IT v rozvojových zemích. A to je právě dnes! Naše je jedním z nejdynamičtějších polí; oblast, na kterou se vaše dizertace zaměří na několik let, možná ještě nebyla zkonstruována.

Některé důvody, proč se domnívají, že doktorand v MIS od Kadir Has University

 • První MIS PhD program nabízený inženýrskou univerzitou v národě,
 • Projekty aktivního výzkumu v informačních systémech zdravotnictví, sociálních médiích, řízení inovací, podnikových systémů, adopci technologií, velkých datových a kybernetických infrastruktur a cloud computingu
 • Výzkumné zkušenosti v různých tradicích, jako jsou experimentální metody, designová věda, dolování dat a jejich aplikace, ekonometrická analýza a kvalitativní případové studie, sociální média, mobilní systémy, správa dat a návrh a správa informačních systémů
 • Publikace v předních časopisech v různých disciplínách, včetně všech hlavních časopisů informačních systémů
 • Fakultní sítě s mezinárodními MIS vědci včetně severoamerických a evropských zemí.

Cíl

Kromě rozšiřování znalostí o informačních systémech získáte příležitost rozvinout výzkumné dovednosti a myšlení potřebné k tomu, abyste byli úspěšní učenci na předních univerzitách a výzkumných ústavech, stejně jako vládní nebo obchodní organizace. Na našich seminářích, stejně jako na seminářích, které využijete v jiných oborech, se dozvíte o metodách výzkumu, přístupu k analýze dat a teoriích, které jsou použitelné pro váš výzkum. Získáte také potřebné výukové znalosti a zkušenosti.

Doba studia

Většina studentů vyžaduje nejméně čtyři roky k dokončení doktorského titulu včetně přípravy a obhajoby práce. Obvykle budete potřebovat dva roky formální práce. Po absolvování kurzu se očekává, že absolvujete komplexní zkoušku a předložíte návrh práce do konce tří let. Univerzita od vás očekává šestiletý celkový limit na dobu, kdy budou splněny všechny požadavky doktorského titulu.

Požadavky na absolvování studia

Abyste získali doktorát KHAS v MIS, musíte:

 • kompletní kurzy základních oborů (21 kreditů)
 • splňují požadavky oboru v oblasti specializace (9 kreditů)
 • absolvovat komplexní zkoušky v oboru specializace
 • navrhnout a dokončit disertační práci, která je přijatelná pro dizertační výbor studenta
 • obhajovat disertační práci před univerzitní zkušební komisí.

Co mohu dělat s manažerskými informačními systémy?

Absolventi s PhD v MIS často najdou práci jako systémoví analytici nebo jako hlavní technici; vedoucí pracovníci v oblasti informačních technologií, také známí jako manažeři počítačových a informačních systémů, jsou další možností. Profesionálové v těchto manažerských pozicích pracují společně, aby zajistili, že podnik zvolí správné technologie pro správu daného úkolu a že využije nejúčinnější způsoby, jak je realizovat. Další možností pro absolventy doktorského studia je naučit MIS na úrovni absolventů nebo provádět výzkum při navrhování nových informačních systémů. V Turecku je celkem 19 univerzit s vysokoškolskými vzdělávacími programy v MIS a obchodní informatika. Tam je mnoho volných míst v MIS akademických pozic. Je velmi pravděpodobné, že po absolvování nebo poblíž vaší promoce získáte akademickou pozici.

Některé studijní obory pro MIS

Vývoj systémů, strategické využití informačních technologií, elektronický obchod, rozhodování v oblasti chování, modelování databází, určování požadavků na informace, návrh telekomunikačních sítí a sítí, adaptivní znalostní systémy a ekonomické otázky informačních technologií.

Doktorský program MIS je navržen tak, aby umožnil doktorským studentům maximální flexibilitu při sledování jejich výzkumných zájmů. Kurz zahrnuje doktorské semináře, výzkumné metody a kurzy analýzy dat, podporu terénních kurzů a pro studenty bez MIS nebo obchodní zázemí MIS nadace a obchodní kurzy.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace May 17, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
20,000 USD
Doktorské programy - Platba ve 3 splátkách: 20 000 USD
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Srp. 31, 2022