PhD v mořské environmentální vědě

Všeobecné informace

Popis programu

44351_1379133757_p.jpg

Životní prostředí se znepokojivě zhoršuje, hlavně kvůli neudržitelnému rozvoji a neudržitelnému využívání přírodních zdrojů. Přestože se ochrana životního prostředí za posledních několik desetiletí významně rozvinula, problémy v oblasti životního prostředí se vyvíjejí jak z hlediska přírody, tak z hlediska rozsahu. Metody řešení mnoha environmentálních problémů zůstávají kontroverzní.

Ph.D. Program se snaží vyškolit studenty v původním výzkumu v Marine Environmental Science a kultivovat nezávislé a inovativní myšlení, které je nezbytné pro úspěšnou výzkumnou kariéru v oblasti vědy o životním prostředí. Studenti jsou povinni účastnit se a prezentovat semináře, absolvovat kurzy a provádět výzkumné práce. Studenti musí také složit kvalifikační zkoušku a je nutná úspěšná obhajoba práce.

Vědci výzkumu

Programy pro vědu o životním prostředí mají tři hlavní témata výzkumu:

  • Vzduch a voda: Zahrnuje jejich vztah ke změně klimatu.
  • Změna životního prostředí: studie zkoumají regionální a místní měřítka a zkoumají jejich globální dopady a důsledky.
  • Ekonomický a sociální dopad: vliv a řešení environmentálních problémů.

marine env

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Méně