Read the Official Description

Nanoveda a technologie jsou vnímány jako jedna z nejdůležitějších oblastí postihující lidstvo v 21. století. Nanovědy a technologie jsou svou podstatou interdisciplinární povahy. Tím, že dokáže přizpůsobit materiálové vlastnosti na nejzákladnější úrovni, předpokládá se, že nanotechnologie bude mít dopad téměř na všechno, od komunikace až po výrobu energie, environmentální management, medicínu, výpočetní techniku ​​a vzdělávání. Rozsah výzkumu v oblasti nanověd a technologií se může pohybovat od nanomateriálů až po počítačovou elektroniku, lékařství a zdravotnictví, letectví a vesmír, environmentální studia a energetiku, biotechnologie a zemědělství, národní bezpečnost a vzdělávání.

Pearl River Delta je dobře organizovaná jako jedna z výrobních center světa pro velmi pestrou škálu produktů. Jako hlavní město v tomto regionu je nezbytně nutné, aby Hongkong hrál vedoucí úlohu ve výzkumu, stejně jako osobní školení pro nadcházející vlnu revoluce v oblasti nanotechnologií.

Zatímco ve svých aplikacích jsou rozmanité, nanovědy a technologie mají tři dobře definované základní prvky, které definují základ našeho učebního / výzkumného programu. Tyto tři prvky jsou vzorová výroba, charakterizace-experimentování a teorie-simulace.

Nano Science and Technology (NSNT) Program mě, definovány na základě tří výše uvedených prvků, si klade za cíl vzdělávat studenty s nezbytným mezioborové znalosti s cílem přispět k dlouhodobému nanoměřítku výzkumu a vývoje, což povede k potenciální průlomy v oblastech jako jsou materiály a výroba, nanoelektronika, lékařství a zdravotnictví, životní prostředí, energie, chemické látky a biotechnologie. Tento program umožňuje studentům aplikovat znalosti ve fyzikálních vědách na své studium v ​​oblasti nanovědy a technologie.

Vědci výzkumu

Oddělení se soustřeďuje na fyziku kondenzovaných látek s potenciálním významem pro technologický průmysl. Fakulta a postgraduální výzkum se zaměřuje na optické, kondenzované látky a statistickou fyziku a zahrnuje fyziku laserů, polovodičových systémů, zařízení, nanomateriálů, tenkých vrstev, povrchů, rozhraní, tekutých krystalů, polymerů a kompozitů.

Oblast interdisciplinární spolupráce, která se za ta léta objevila, spočívá v nanomateriálech a nanotechnologiích a oddělení je úzce propojeno s přední organizací William Mong Institute of Nano Science and Technology HKUST . Následují hlavní oblasti výzkumu, na které se oddělení v současnosti zaměřuje:

 • První principy Studie vlastností materiálu
 • Informační fyzika
 • Nano materiály
 • Fyzika polovodičů
 • Atomová, molekulární a optická (AMO) fyzika
 • Fyzika měkkých kondenzovaných látek
 • Silně korelované elektronové systémy
 • Povrchová fyzika
 • Ultrafialová fotonika a nelineární optika
 • Wave Phenomena a Wave Funkční materiály
 • Teorie částic a kosmologie
 • Biofyzika

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

 • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

 • TOEFL-iBT 80
 • TOEFL-PBT 550
 • TOEFL revidovaný zkušební test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní)
 • IELTS (Akademický modul) Celkové skóre: 6.5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.


Termín podání žádosti

Podrobné informace naleznete na adrese http://pg.ust.hk/programs ("Aplikace").

Program taught in:
Angličtina

See 36 more programs offered by The Hong Kong University of Science and Technology »

Last updated February 6, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
42,100 HKD
za rok
Deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

Sept. 2019

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date