Přečtěte si oficiální popis

Katedra ekonomie zdůrazňuje výuku i výzkum a považuje je za vzájemně se posilující. Členové fakulty jsou vyzýváni, aby se zapojili do významného výzkumu, který vede k publikaci v předních mezinárodních časopisech. Členové fakulty jsou také povzbuzováni, aby uplatňovali přísné metodiky pro místní ekonomické otázky, které mají vysokou akademickou hodnotu.

Členové fakulty v oddělení jsou vysoce oceňováni a jejich úspěchy jsou formálně uznávány v několika studiích produktivity v alt = "ekonomickém výzkumu. V roce 2012 se akademické hodnocení světových univerzit, vedené Univerzitou Shanghai Jiaotong, Asie a č. 48. Také v roce 2012 získal EDUNIVERSAL Best Masters Ranking oddělení jako č. 1 na Dálném východě Asie.

Centrum pro hospodářský rozvoj bylo založeno v roce 1995 s podporou oddělení. Jejím cílem je podporovat výzkum procesu hospodářského rozvoje s důrazem na hospodářský rozvoj v Číně a oblasti Asie a Tichomoří. Někteří členové oddělení působí v multidisciplinárním středisku Školy pro experimentální podnikový výzkum.

Doktorský program je výzkumně zaměřený studijní program. Je navržen tak, aby umožnil studentům soustředit se na specializovanou oblast a poskytnout jim příležitost provést originální základní výzkum v této oblasti. Program připravuje studenty na výuku a / nebo výzkumnou kariéru na univerzitách, výzkumných institucích, firmách a ve vládě.

Doktorský program se soustředí na původní výzkum studenta, ale vyžaduje také kurzovou práci. Studenti doktorského studia vycházejí z přijetí do programu na kandidaturu na titul a poté na obhajobu diplomové práce. Každý z nich má vedoucí diplomové práce, který dohlíží na studentský výzkum. Studenti získají kandidaturu úspěšným absolvováním kvalifikační zkoušky. Student na plný úvazek, který dosahuje dobrého pokroku, by měl být schopen dokončit doktorský titul za čtyři roky. První dva roky programu budou obvykle věnovány výuce, což vede k rozsáhlé terénní zkoušce a výzkumné práci. Poté student začne psát práci.

Vědci výzkumu

Kromě ekonomické, ekonomické a makroekonomické ekonomiky se výzkumné oblasti oddělení zaměřují na: ekonomický růst a rozvoj, průmyslová organizace, mezinárodní ekonomika, experimentální a behaviorální alt = "ekonomika a práce alt = "ekonomika.

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • TOEFL revidovaný zkušební test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (Akademický modul) Celkové skóre: 6.5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

iii. Program mi - Specifické požadavky na přijetí

Žadatelé by měli dostat uspokojivé skóre v GMAT nebo GRE, vedle výše uvedených bodů i) a ii)


Termín podání žádosti

Podrobné informace naleznete na adrese http://pg.ust.hk/programs ("Aplikace").

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 36 více kurzů z The Hong Kong University of Science and Technology »

Poslední aktualizace February 5, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
42,100 HKD
za rok
Deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date