Přečtěte si oficiální popis

Posílejte dopředu a proveďte své postgraduální studium opravdu počítat v oddělení elektronického a počítačového inženýrství . Nedávný vývoj elektronického a počítačového inženýrství byl vyvinut do široké škály disciplín zahrnujících technologie kritické pro růst znalostní ekonomiky.

Síť, bezdrátová komunikace, zpracování multimediálních signálů, mikroelektronika, mikroprocesory, design IC, optoelektronika, zobrazovací technologie a řízení a robotika spadají do této vzrušující disciplíny. Pokročilá odborná příprava v těchto oborech otevírá řadu pracovních příležitostí ve zpracovatelském průmyslu, v podnikání, ve vládě a na univerzitách po celém světě.

Cílem ústavu je připravit studenty, aby se stali vedoucími akademickými pracovníky, špičkovými inženýry a manažery produktů v neustále se měnícím světě špičkových technologií.

Doktorský titul se stará o ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve vyspělém průmyslovém výzkumu a vývoji nebo v univerzitním výzkumu a výuce. Zdůrazňuje výuku v originálním myšlení a nezávislém výzkumu. Studenti musí úspěšně absolvovat studium a práci významného původního výzkumu.

Vědci výzkumu

Výzkum oddělení se zaměřuje na šest pilířů:

Polovodičová elektronika a fotonika

Témata související s mikroelektronikou, nanoelektronikou, velkoplošnou elektronikou, elektronickými zařízeními s vysokou účinností a energetickou účinností, vysokorychlostní elektronikou, polovodičovými materiály, zařízeními a výrobními technologiemi, mikroelektromechanickými systémy (MEMS), displeji, optoelektronikou, organickými světlomety Diody (OLED), polovodičové osvětlení, displeje z tekutých krystalů, fotonika s kapalným krystalem, silikonová fotonika, optické komunikace a propojení, solární články, epitaxe sloučenin polovodičů podle MOCVD.

Integrované obvody a systémy

Témata týkající se návrhu integrovaných obvodů (IC) digitálních, analogových a smíšených signálů, návrh VLSI, vestavěné systémy, síťové čipy a víceprocesorové systémy na čipu, nástroje pro simulaci a ověřování obvodů a systémů. Pokročilá témata zahrnují RF a mm-Wave IC a systémy, převodníky dat, řízení napájení IC, vysokorychlostní optický komunikační vysílač, obrazové a bio-lékařské senzory, zpracování signálu a systémové architektury, automatizaci návrhu, počítačová architektura, rekonfigurovatelný systém a hardware / Kódování softwaru.

Bezdrátové komunikace a vytváření sítí

Témata týkající se fyzické vrstvy, zpracování signálu, kódování a teorie informací, vytváření sítí a nová architektura pro bezdrátovou komunikaci příští generace 5G, masivní MIMO a cloudové přístupové sítě, rušení, heterogenní sítě, zelená komunikace, bezdotykové bezdrátové systémy pro typ stroje (MTC), komunikace mezi zařízeními (D2D) a multimediální komunikace, integrace teorie řízení a bezdrátové komunikace, inteligentní mobilní komunikace a interakce s displejem, teorie a aplikace kódování sítě, stochastická optimalizace mezi různými vrstvami, distribuované algoritmy a optimalizace Datové systémy, sociální média a kybernetické a sociální výpočetní systémy, samoorganizující sítě, cloud computing a virtualizace.

Biomedicínské inženýrství

Témata související s lékařským zobrazováním, biomedicínskou optikou a biophotonií, neuroinženýrstvím, lékařskou elektronikou, bioinformatikou / výpočtovou biologií a biomedicínskými mikroorganismy a BioMEMS.

Řízení a robotické systémy

Témata související s řízením a optimalizací (včetně teorie systémů, teorie optimalizace, detekce a odhad, finanční systémy, síťové snímání a řízení), robotiky a automatizace (včetně UAV, průmyslových robotů příští generace, zdravotnických robotů a autonomních systémů) .

Zpracování signálu, informací a multimédií

Témata související s digitálním zpracováním signálu z videa, 3D, obrazu, grafiky, zvuku, řeči, jazyka, biomedicínských dat, finančních dat a síťových dat. Konkrétní témata zahrnují zachycení signálu, kondicionování, kompresi, transformaci, přehrávání a vizualizaci, analýzu dat, teorii informací, korekci chyb, kryptografii, počítačové vidění, rozpoznávání vzorů, strojové učení, jazykové znalosti, překládání, shrnutí, -Modální zpracování a vestavěné systémy.

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • TOEFL revidovaný zkušební test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (Akademický modul) Celkové skóre: 6.5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.


Termín podání žádosti

Podrobné informace naleznete na adrese http://pg.ust.hk/programs ("Aplikace").

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 36 více kurzů z The Hong Kong University of Science and Technology »

Poslední aktualizace February 5, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
42,100 HKD
za rok
Deadline
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date