PhD v oboru informatiky

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Jsme jednou z předních veřejných polytechnických univerzit a nejvyšší výzkumnou institucí. S přihláškou více než 11 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů nabízíme intimitu malého školního areálu se zdroji velké veřejné výzkumné univerzity. NJIT je světovým lídrem v oblasti výzkumu sluneční energie, multimediálních databází, velkých dat, síťování vozidel, lékařské informatiky, bioinformatiky, informačních systémů a kybernetické bezpečnosti. Stojíme na pátém místě mezi americkými univerzitami ve výzkumných výdajích, které dosahují výše 100 milionů dolarů, a patří mezi nejvýznamnější jedno procento veřejných vysokých škol a univerzit za návratnost investic do vzdělání podle PayScale.com.NJIT zaujímá areál 45 hektarů v University Heights úsek v centru města Newark spolu s Rutgers - státní univerzita Newark Campus, Rutgers lékařská škola a Essex krajská vysoká škola. NJIT se nachází 20 minut od New Yorku.

Akademické prostředí

Naše studentské organizace jsou aktivní v našem oddělení výpočetní techniky, což vaše studentské zkušenosti bohatší a více obohacující. Mezi tyto organizace patří studentská kapitola Asociace pro výpočetní techniku ​​(ACM), kapitolu studentských žáků ACM, kapitolu NJIT společnosti WICS (Women in Computing Society), asociace studentů postgraduálních studií (DeepCS) a asociace postgraduálních studentů. Společně jsou tyto organizace zodpovědné za financování studentských cest na konferenci, pořádání odborných akcí na hřišti (např. Semináře, workshopy, soutěže), stejně jako off-campusové firemní návštěvy a síťové akce.

Profesionální prostředí

NJIT se nachází v severním New Jersey, v rámci větší metropolitní oblasti v New Yorku, je součástí živého ekosystému hráčů špičkových technologií, včetně velkých farmaceutických společností (např. Pfizer), telekomunikačních společností (např. Avaya Labs), společností Wall Street (např. Deutsche Bank, Bloomberg, Goldman Sachs), firemní výzkumná centra (např. Panasonic, Siemens, NEC) a federální agentury (např. Federální letecká správa v Atlantic City). To nabízí našim absolventům a studentům vynikající možnosti pro stáže, podnikání a zaměstnání.

Požadavky na přijetí

Očekává se, že uchazeči budou mít vynikající zázemí v matematice, teorii a praxi výpočetní techniky a základních vědách. Musí mít bakalářský titul z akreditované instituce a prokázat znalost angličtiny. Studenti, kteří nesplňují tyto požadavky, musí posílit své zázemí před tím, než budou mít nárok na přijetí. GRE je požadováno pro žadatele tohoto programu.

Požadavky na titul

Studenti musí absolvovat všechny požadované kurzy, strávit jeden akademický rok v prezenční formě, účastnit se výuky předmětu informatiky pod vedením člena fakulty a předložit přijatelný konečný návrh disertační práce s úspěšnou disertační obhajobou.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Čtěte více

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Méně