PhD v oboru podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Objevte soustředění a intenzitu větší, než jste si možná mysleli. Jako doktorand na Stanford Graduate School of Business vás inspirují a vyzývají k prozkoumání nových nápadů a složitých otázek.

Staňte se vynikajícím učencem

Náš doktorský program je navržen tak, aby rozvíjel vynikající učence pro kariéru ve výzkumu a výuce na předních akademických institucích po celém světě. Vydáte se na náročnou a smysluplnou zkušenost se zaměřením svého akademického studia na jeden ze sedmi různých oborů v rámci doktorského studijního programu.

Je pro vás PhD vhodný?

Silní kandidáti na PhD jsou plní nápadů a zvědavosti s vášní a nadšením pro výzkum. Pokud jste připraveni zahájit přísnou kariéru ve výzkumu a plně rozvinout svůj potenciál, zveme vás, abyste prozkoumali možnosti doktorského studia v oboru podnikání. Přijatí studenti dostávají plná stipendia na doktorské studium.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspect ... Čtěte více

Stanford Graduate School of Business is a place where anything 
and everything is possible. It’s where the boundaries of knowledge are pushed beyond what’s imaginable. Where diverse ideas and perspectives aren’t just accepted, they’re encouraged and embraced. And in this unique environment of innovation and collaboration, principled leaders emerge. Faculty, students, staff, and alumni develop the courage to take risks, the passion to lead, and the motivation to make a positive impact — on themselves and the world. Méně