Přečtěte si oficiální popis

Lucca

2019/20 Doktorské programy na IMT School for Advanced Studies alt = "Lucca

Uzávěrka přihlášek - Duben 23., 2019, poledne SELČ

Aplikace jsou nyní přijímány pro programy PhD 2019/20 na IMT School for Advanced Studies alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), jedna ze šesti špičkových škol v Itálii a jedna z nejvýše hodnocených postgraduálních škol v Evropě podle průzkumu U-Multirank.

Vysoce motivovaní kandidáti ze všech oborů jsou vyzváni, aby požádali o jedno ze 32 plně financovaných čtyřletých stipendií v rámci dvou doktorských programů, které integrují vědecké kompetence z oblasti ekonomie, strojírenství, informatiky, neurovědy a behaviorální psychologie, fyziky, aplikované matematiky, statistiky, historie a vědy kulturního dědictví.

Katedra informatiky a systémového inženýrství poskytuje doktorskému studujícímu solidní interdisciplinární zázemí k analýze kybernetických fyzických systémů a vývoji řešení pro řadu složitých technických problémů. Nabízí tři oblasti výzkumu specializace:

Výzkum v oblasti výpočetní techniky se zabývá vývojem jazyků, modelů, algoritmů a ověřovacích metod pro moderní distribuované systémy. Zaměřuje se na špičkový výzkum adaptivních systémů, automatizované ověřování, cloud computing, výpočetní metody v přírodních vědách, kybernetická bezpečnost, dynamické systémy, mobilní systémy a hodnocení výkonu.

Výzkum v řídících systémech se zaměřuje na optimalizační řízení dynamických systémů. Důraz je kladen na optimalizační algoritmy v reálném čase pro modelové prediktivní řízení lineárních, nelineárních, stochastických, distribuovaných a rozsáhlých dynamických systémů, učení dynamických modelů a regulátorů z dat a aplikace na problémy praktického zájmu, jako je které pocházejí z automobilového průmyslu.

Výzkum výpočetní mechaniky se zabývá vývojem výpočetních metod pro studium pokročilých problémů pevných mechaniky a mechaniky tekutin pro charakterizaci, simulaci a prototyp materiálů a konstrukcí. Přístup sleduje originální integraci metodik, které patří do mechaniky, numerické analýzy, vědy o materiálech a aplikované chemie, aby se vyvíjel základy udržitelnosti, trvanlivosti a spolehlivosti materiálů. Experimentální zařízení pro testování materiálů v laboratoři MUSAM doplní výzkum výpočetních metod.

Program studia je založen na souboru běžných kurzů, které pokrývají základy numerické lineární algebry a numerické metody pro diferenciální rovnice, programování v počítači, dynamické systémy a řízení, numerickou optimalizaci, stochastické procesy a strojové učení. Po nich následuje řada pokročilých kurzů a výzkumných seminářů souvisejících s různými obory.

PhD kandidáti na dráze v oboru počítačové vědy a systémové inženýrství jsou vyzýváni, aby uskutečnili svůj výzkum v rámci výzkumných jednotek SYSMA (počítačové vědy), DYSCO (řídicí systémy) a MUSAM (výpočetní mechanika). Zde je k dispozici výběr z navrhovaných témat PhD . PhD kandidáti jsou však vítáni k tomu, aby navrhli vlastní výzkumné téma, které je v souladu s hlavními pravomocemi a zájmy školy.

Fakulta a zaměstnanci vytvářejí silnou síť, která poskytuje klíčové vedení a podporu v celém doktorském programu a umožňuje studentům dosáhnout nejvyšší úrovně vědeckého úspěchu. Většina absolventů doktorského studia IMT School získala významné postavení v akademických, vládních institucích, veřejných a soukromých firmách nebo profesích po celém světě.

Všichni studenti sídlí v nedávno zrekonstruovaném komplexu San Francesco, plně integrovaném kampusu v historickém centru nádherného toskánského města alt = "Lucca. Součástí kampusu jsou obnovené obytné prostory, jídelna na pracovišti, studovna a obývací pokoje, nejmodernější knihovna a venkovní rekreační prostory, které podporují jedinečné kulturní, profesionální a společenské prostředí pro naše doktorské programy. Způsobilí studenti kromě bezplatného pokoje a stravy obdrží i stipendium na výzkum, které činí přibližně € 15,300 / rok . Stipendia jsou plně financovány až na čtyři roky , s možností absolvování po třetím roce.

Doktorský program na škole IMT přitahuje studenty z celého světa a poskytuje skutečně mezinárodní prostředí. Angličtina je oficiálním jazykem školy. Navíc všichni studenti budou mít příležitost trávit čas ve výzkumných institucích, laboratořích nebo univerzitách v rámci Erasmus a prostřednictvím ad hoc dohod o mobilitě.

Chcete-li se dozvědět více o škole, o podmínkách přijetí a o tom, jak požádat, navštivte https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview.

Uzávěrka přihlášek - Duben 23.2019, poledne SELČ

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z IMT School for Advanced Studies Lucca »

Poslední aktualizace March 11, 2019
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
- Žádné školné (studenti nad rámec školného obdrží také stipendium - 15 300 € / rok - a volné pokoje a stravování)
Deadline
Dub. 23, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 23, 2019

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 23, 2019
End Date