PhD v průmyslovém inženýrství a analytické rozhodnutí

Všeobecné informace

Popis programu

ind eng

Program Doktor filozofie (Ph.D.) je určen pro zájemce o kariéru v pokročilém průmyslovém výzkumu a vývoji nebo univerzitním výzkumu a výuce. Tento program klade důraz na výcvik originálního myšlení a nezávislého výzkumu. Studenti mohou navrhnout svůj studijní program tak, aby vyhovoval jejich zájmům a potřebám.

Program by měl pokrývat specializovanou oblast průmyslového inženýrství a alespoň jednu menší oblast. Zaměřuje se také na rozvoj dovedností studentů při identifikaci problémů souvisejících s teoretickým problémem nebo praktickou aplikací, formulaci původního výzkumného projektu, který se zabývá některými významnými problémy, a nezávislé vytváření efektivního řešení problému. Kandidát na Ph.D. Očekává se, že student prokáže zvládnutí znalostí ve zvolené disciplíně a syntetizuje a vytvoří nové znalosti, což originálně a podstatně přispěje k dané disciplíně.

Vědci výzkumu

Analýza rozhodnutí

Prediktivní a normativní analytické nástroje, analýza poptávky a nabídky, optimalizace výnosů, operační výzkum a stochastické modelování, finanční inženýrství a řízení rizik, aplikace pro poradenské služby a znalostní ekonomika.

Technický management

Design a výroba, kvalitní inženýrství a aplikované statistiky, lidské faktory a ergonomie, biomechanika, kognitivní rozhodnutí a funkční studie mozku, virtuální realita a průmysl 4.0.

Logistika a řízení dodavatelského řetězce

Logistické řízení, dodavatelský řetězec, řazení do fronty, operační výzkum a stochastické modelování, řízení rizik, řízení provozu služeb, logistická simulace.

Vybavení

Katedra je dobře vybavena moderními a moderními laboratořemi pro výukové a výzkumné účely.

Mezi relevantní centrální zařízení patří The Design & Manufacturing Services Facility (DMSF) a High-performance Computing Clusters (HPC).

students

Požadavky na přijetí

Aby se uchazeči kvalifikovali pro přijetí, musí splňovat všechny následující požadavky. Vstup je selektivní a splnění těchto minimálních požadavků nezaručuje vstup.

i. Obecné požadavky na přijetí univerzity

  • Uchazeči, kteří usilují o přijetí do magisterského studijního programu, měli získat bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci;
  • Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí do doktorského studijního programu, by měli mít získanou bakalářskou hodnost s prokázanou vynikající výkonností od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Uchazeči musí splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících úspěchů v oboru:

  • TOEFL-iBT: 80 *
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revidovaný papírový test: 60 (celkové skóre v sekci Čtení, poslech a psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechny dílčí skóre: 5,5

* označuje celkové skóre v jediném pokusu

Uchazeči nejsou povinni předložit skóre TOEFL nebo IELTS, pokud:

  • jejich prvním jazykem je angličtina nebo
  • získali bakalářský titul (nebo jeho ekvivalent) od instituce, kde bylo vyučovacím jazykem angličtina.

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Méně