PhD v psychologii

Normální doba trvání: 3 nebo 4 roky (na plný úvazek)

Místo: Hongkong

Výuka a výzkum na Katedře aplikované psychologie pokrývá řadu zajímavých oblastí, včetně psychologie pracovního zdraví, psychologie poradenství, aplikovaná sociální psychologie, interkulturní psychologie, kognitivní psychologie a interakce člověk-počítač atd. Zaměstnanci mají mezinárodně uznávané odborné znalosti oblasti:

 • Psychologie zdraví při práci (stres v zaměstnání, rovnováha pracovního a soukromého života, psychologie bezpečnosti, nedostatečná pracovní jistota)
 • Poradenská psychologie (úzkost a zvládnutí a abnormální psychologie)
 • Interkulturní psychologie
 • Aplikovaná sociální psychologie
 • Mezilidská komunikace
 • Lidská chyba, interakce člověk-počítač
 • Citlivost a vnímání

Metody aplikace

Žadatelé mohou požádat o přijetí do doktorského studia dvěma způsoby:

1. Požádejte o doktorské programy prostřednictvím programu Hongkong Fellowship Scheme (HKPFS)

Vynikající a skvělí žadatelé mohou požádat o přijetí prostřednictvím HKPFS do 1. prosince 2018 (čas Hongkong 12:00) . Poskytovatelé stipendia budou mít k dispozici stipendium s měsíčním stipendiem ve výši 25 100 USD * a po dobu svého prvního ročníku se vzdali plného školného. Studenti, kteří žádají o stipendium a nedostanou se na ně, mohou být stále považováni za pravidelné doktorské školy v Lingnan.

(1 USD = 7.8 HK).

(* kurz pro roky 2018-19, podléhající každoročnímu přezkumu)

Chcete-li požádat o přijetí, proveďte první žádost o přijímací systém RGC na adrese www.rgc.edu.hk/hkphd v období od 1. září do 1. prosince 2018 (čas Hongkong 12:00) . Každému žadateli bude přiděleno referenční číslo. Žadatel je pak povinen předložit úplnou přihlášku přímo elektronickému systému společnosti Lingnan na adrese www.ln.edu.hk/admissions/applyonline nejpozději do 2. prosince 2018 (čas v Hongkongu 23:59) . Pozdější aplikace nebudou vzaty v úvahu.

2. Požádejte o doktorské programy přímo

Žadatelé mohou také požádat o přijetí na doktorské studijní programy, a to přímo na univerzitě. Studenti na plný úvazek budou obvykle mít postgraduální studium. Postgraduální studenti doktorského studia budou HK $ 16,720 / měsíc *.
* Zvýšení na HK $ 17,050 / měsíc po potvrzení kandidatury. (sazba pro rok 2018-19, podléhající každoročnímu přezkumu)

Univerzita vyzývá k podávání žádostí od 1. listopadu 2018 do 25. ledna 2019 . Žadatelé se mohou přihlásit online prostřednictvím stránky www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Podrobné informace naleznete na adrese www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Obecné požadavky na přijetí

 1. Žadatel o přijetí do kandidatury na titul PhD by měl obvykle:
  A. být držitelem magisterského titulu uděleného vysokoškolskou institucí uznanou za tímto účelem univerzitou; nebo
  b. být držitelem příslušného bakalářského titulu s vyznamenáním prvního nebo druhého ročníku nebo s ekvivalentním standardem a jsou zapsáni do magisterského studijního programu na uznané vysokoškolské instituci po dobu nejméně jednoho roku a mají doklad o dosaženém výsledku výzkumu; nebo
  C. získali rovnocennou kvalifikaci uvedenou výše a) nebo b); nebo
  d. poskytly uspokojivé důkazy o dosaženém vzdělání.
  Poznámka: Absolventi prvního stupně s prokázanou kvalifikací nebo zkušeností z výzkumu mohou být přijati přímo do doktorských studií pouze za výjimečných okolností. Normálně by kandidát bez magisterského studia nebyl přijat do doktorského studia a měl by se v prvním stupni zaregistrovat jako student MPhil.
 2. Vedle výše uvedených skutečností by uchazeč, jehož vysokoškolské vzdělání není v terciární instituci v Hongkongu nebo v anglicky mluvící zemi, měl získat minimální skóre 550 (test na papíře) nebo 213 (počítačový test) nebo 79 (internet ) v testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo bodového hodnocení 6,5 nebo více v mezinárodním testovacím systému pro angličtinu (IELTS) nebo rovnocenné skóre v uznávaném testu nebo ekvivalentní kvalifikace prokázat jazykovou způsobilost, která bude posouzena případ od případu. Žadatelé musí splnit případné dodatečné požadavky, které stanoví programy, na které žádají o přijetí.
 3. Při přijímání do doktorských studijních programů Lingnan prostřednictvím HKPFS RGC stanovil, že pro žadatele z neanglicky řešené univerzity, pokud nepředloží doklad o tom, že angličtina je vyučovacím jazykem pro všechny kurzy pro vstupní kvalifikaci / její navrhovaný PhD program (y), je povinen připojit skóre výsledků TOEFL nebo IELTS v doktorské žádosti. Tento požadavek (povinné předložení výsledků skóre TOEFL / IELTS) může být vyňat pro žadatele, jejichž navrhované doktorské studie jsou výslovně v neanglickém médiu, např. Čínštině. Žadatelé však musí ještě splňovat jazykové požadavky univerzity, jak je uvedeno v odstavci 2 výše.

Programové požadavky na přijetí

Místo skóre TOEFL a IELTS může žadatel předložit výsledky z Scholastic Aptitude Test (SAT), GRE, GMAT, člen Institutu lingvistů (MIL) nebo z anglického testu na vysoké škole (CET) Čínské lidové republiky, nebo rovnocennou kvalifikaci prokazující jazykovou způsobilost, která bude posouzena případ od případu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z Lingnan University »

Poslední aktualizace December 10, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
30 - 72 měsíců
Denní studium
Price
42,100 HKD
školné pro rok 2019-2020.
Deadline
Kontaktuj školu
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
End Date