PhD v psychologii

Všeobecné informace

Popis programu

DLitt et Phil dDegree je nabízen pouze disertační prací a registrace může být na plný nebo částečný úvazek. Je odpovědností uchazeče předložit vhodný výzkumný návrh, ale psychologické oddělení během tohoto procesu poskytne významnou mentorskou a supervizní podporu.

Uchazeč bude povinen se čas od času setkat s dohlížitelem, pokud to bude požadovat katedra. Přestože se jedná o vyšší vědecký titul, existují přísné pokyny, které je třeba dodržovat, jejichž účelem je propagovat a podporovat kandidáta při získávání titulu efektivním a efektivním způsobem.

Požadavky na přijetí

Aby byli potenciální kandidáti způsobilí k registraci, musí mít magisterský titul z psychologie nebo úzce související disciplínu. Konečným rozhodnutím o způsobilosti je fakulta humanitních a senátních věcí.

Kontaktní údaje

Název: Prof T Guse
Tel: 011 559 3248 / E-mail: tguse@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně