PhD v psychologii

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Škola psychologie má vzkvétající, dobře vybavené zdroje a angažuje se v Ph.D. společenství, které je ústředním bodem jeho výzkumného prostředí. Studenti jsou strategicky jmenováni do výzkumných projektů s výslovným účelem zvýšení výzkumných kapacit a rozvoje v prioritních oblastech, pro které má škola za cíl zlepšit špičkový světový výzkum.

Způsob studia / trvání

Registrace probíhá na plný nebo částečný úvazek pod vedením dozorčího týmu jmenovaného univerzitou. Očekává se, že svou práci odevzdáte na konci tříletého studia na plný úvazek na doktorandské studium nebo dvouleté na MPhil (nebo na částečný úvazek).

Informace výzkumu

Přidružený výzkum

Škola psychologie má postgraduální výzkumnou komunitu kolem 50 Ph.D. studenti, kteří jsou velmi dobře vybaveni a podporováni ve svém výzkumu.

Škola uskutečnila rozsáhlé materiální investice do infrastruktury, včetně dvou počítačových laboratoří a přístupu k několika sadám specializovaných výzkumných laboratoří, aby podpořila svůj výzkum.

Studenti jsou ústřední součástí výzkumného prostředí školy a účastní se seminářů a výzkumných setkání na úrovni školy.

Předpokládá se, že studenti budou během svého Ph.D. výzkumu a jsou podporovány v rámci svého výzkumu v oblasti výzkumu.

Předmětem postgraduálních modulů v oblasti výzkumu a metod výzkumu jsou předměty doktorského studia. K dispozici je také školicí portfolio, které doplní obecný odborný výcvik na univerzitě a další odborné vzdělávání zaměřené na konkrétní témata.

Existují i další příležitosti, jak přilákat finanční prostředky z nevládních zdrojů. Aktuální a předchozí Ph.D. sponzory zahrnují profesionální služby firmy, mezinárodní vlády, charity a technologické společnosti. Vítáme také samofinancované studenty na plný úvazek nebo na částečný úvazek.

Škola psychologie u královny se umístila v top 10 odděleních psychologie ve Spojeném království pro intenzitu výzkumu v REF 2014 a poskytuje vynikající prostředí, ve kterém lze provádět Ph.D. výzkum.

Jeden výrazný aspekt Ph.D. Zkušenosti ze školy psychologie jsou vysokou úrovní spontánní podpory, iniciativy a angažovanosti této komunity doktorandů. Toto je ceněné a podporované školou prostřednictvím jeho podpory postgraduální konference a postgraduální týdenní aktivity, stejně jako široké zapojení studentů výzkumu v mnoha aspektech života školy.

Naše Ph.D. Společnost také každoročně pořádá řadu společenských akcí, které jsou velmi oblíbené jak mezi zaměstnanci, tak i studenty. Pro doktorské studium je k dispozici celá řada zdrojů financování. studentů. Oddělení pro zaměstnanost a vzdělávání v Severním Irsku každoročně financuje řadu Ph.D. Studenti provádějí výzkum předem určených témat v rámci školy psychologie. Tato témata a názvy přidružených supervizorů jsou obvykle inzerovány online v prosinci s datem uzávěrky v únoru. Témata loňského roku zahrnovala témata výzkumu napříč vývojovou, sociální, kognitivní a biologickou psychologií. Vybraní uchazeči jsou pozváni k pohovoru a úspěšnému uchazeči je nabídnuto plně financované místo s placenými poplatky a ročním příspěvkem na výživu za tři roky doktorandského studia.

Studentům, kteří si chtějí sami financovat nebo prozkoumat externí zdroje financování, se doporučuje, aby si prohlíželi webové stránky našich zaměstnanců (http://www.qub.ac.uk/schools/psy/Staff/) a kontaktovali potenciální supervizory, aby diskutovali o možných tématech. Většina studentů pokračuje v akademické půdě, aby se postdoctoral výzkumných pozic, přátelství nebo přednášek v psychologii. Někteří pokračují v klinickém nebo vzdělávacím psychologickém výcviku, zatímco jiní se zabývají výzkumnými pozicemi v soukromém a veřejném sektoru.

Kariérní vyhlídky

Úvod

Další informace o pracovních příležitostech na Ph.D. na úrovni fakulty strojního inženýrství a fyzikálních věd Student Recruitment Team na adrese askEPS@qub.ac.uk.

Naši poradci - po konzultaci se školou - rádi poskytnou další informace o vaší výzkumné oblasti, možnostech kariéry a vaší výzkumné aplikaci.

Vstupní požadavky

Absolvovat

Minimální akademický požadavek pro přijetí do studijního programu je obvykle titul druhého stupně z britského nebo ROI HE poskytovatele nebo rovnocenná kvalifikace přijatelná pro univerzitu. Další informace získáte na adrese školy.

Mezinárodní studenti

Informace o mezinárodních kvalifikačních ekvivalentech naleznete v příslušných informacích pro vaši zemi.

Požadavky anglického jazyka

Je požadováno prokázání IELTS * skóre 7,0, s ne méně než 6,5 v jakékoliv složce, nebo rovnocenná kvalifikace přijatelná pro univerzitu. * Převzato za poslední 2 roky.

Mezinárodní studenti, kteří se chtějí přihlásit na Queen's University Belfast (a pro něž angličtina není jejich prvním jazykem), musí být schopni prokázat své znalosti angličtiny, aby mohli plně využívat svého studijního nebo výzkumného procesu. Občané, kteří nejsou státními příslušníky EHP, musí také splnit požadavky na přistěhovalectví Spojeného království pro víza a přistěhovalectví (UKVI) pro anglický jazyk pro vízové účely.

Pokud potřebujete zdokonalit své jazykové znalosti před vstupem do tohoto studijního programu, INTO Queen's University Belfast nabízí řadu kurzů angličtiny. Tyto intenzivní a flexibilní kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšily schopnost angličtiny přijímat do tohoto stupně.

  • Akademická angličtina: intenzivní kurz angličtiny a studijních dovedností pro úspěšné vysokoškolské studium na úrovni
  • Pre-sessional angličtina: krátký intenzivní akademický kurz angličtiny pro studenty začínat studijní program u královny je univerzita Belfast a kdo potřebovat zlepšit jejich angličtinu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Čtěte více

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Méně