PhD v sociální práci

Všeobecné informace

Popis programu

Program doktorské filozofie (PhD) na Columbia School of Social Work vyprodukoval od svého založení v roce 1950 mnoho z nejvlivnějších světových lídrů v oblasti sociální práce a stipendia sociální péče. Program nabízí Absolventská fakulta umění a věd Columbia University (GSAS) ) a spravuje Škola sociální práce.

Připravuje kandidáty na kariéru jako výzkumní pracovníci, učenci a pedagogové. Studenti doktorského studia si mohou vybrat ze tří koncentrací:

• Pokročilá praxe

• Sociální politika a analýza politiky

• Sociální politika a správa (aktuálně nepřijímá nové žádosti)

Uchazeči také absolvují kurzy sociální práce pro pokročilé a širokou škálu kurzů nabízených v jiných odborných školách v Kolumbii. Kandidát na PhD v sociální práci dokončí přibližně dva roky celodenního kurzu, zvládne obsah v metodě sociální práce, související behaviorální nebo společenské vědy a podstatnou oblast praxe a připraví a obhájí disertační práci. Chcete-li se dozvědět více o koncentracích, kurzech, fázích registrace a disertačních prací na Columbia School of Social Work, podívejte se na Průvodce zdroji doktorského programu.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Columbia University’s School of Social Work is a top ranked school and the first social work school established in the U.S. Since 1898, Columbia faculty and alumni have played a leading role in advanc ... Čtěte více

Columbia University’s School of Social Work is a top ranked school and the first social work school established in the U.S. Since 1898, Columbia faculty and alumni have played a leading role in advancing the field of social work through scholarly and professional contributions. What began as an intervention in the conditions of urban industrial life at the end of the 19th century has evolved into a global field that impacts nearly every area of social and political life. Our students graduate prepared to face 21st-century challenges. Méně